• (bkz: skyrim)
  • genis film portföyüyle cok iyi önerilerde bulunan yazar.
  • 6 yıllık badim. bu gidişle 66’yı da deviririz. iyi bir insan olmanın yanı sıra çok kültürlüdür kendisi. bana böyle bir badiyi kazandırdığı için sözlüğe teşekkürler.
  • üzerine vazife olmayan konularda muhabbeti fazla uzatan yazar. nerede yaşadığımı bilmemesine rağmen ısrarla "bağcılar, esenler" gibi semtlerden uzak durmamı, oradaki penislerle içli dışlı olmamamı çünkü benim de hastalıksız, hpvsiz penislerle muhattap olmayı hak ettiğimi söylüyor kendisi. asla şahsının derdi olmadığını anlatmaya çalıştıysam da nafile, ısrarla bana acıdığını ve bana yakışanın daha iyisi olduğunu dile getiriyor. bu gibi sınır, had bilmezlerin kafasına şamar vurup gelişine allah'a doğru yollanmalıdır. engellenmiştir.

sinema, zart zurt konusundaki engin bilgilerini ne var ki ben göremedim, bana dünden beri kendi vajinam ve ilişkiye gireceğim penisleri doğru seçmem hakkında abuk subuk konuşuyor. sanırım kendisi sik uzmanı. allah partnerine sabır versin.

isteyen kendisinden konuşma geçmişi ss'ini isteyebilir. sevgiler.

edit: imla
  • sözlüğün atilla dorsay'i. önerdiği filmlerle can sıkıntısından patlamaktan kurtuldum.
    biraz mahcup, biraz müstehzi, biraz çekingen,zaman zaman net cevaplariyla muhabbet katili olan ama her şeye rağmen hoş sohbet beyaz yakalı.

kızlar ayakta uyumayin lütfen*bide animasyonlar üzerine biraz çalışırsa harika olacak.
  • kendisi kibar olduğu kadar, arkadaşları da kibar olan yazar. onun sayesinde oscar and the wolf biletine ulaştım.

kibar ve dürüst olan yazarımıza bu vesileyle teşekkür ederim.*
  • quizup'ta kendisine yenilmeye doyamadım.

tek çare almanca rechtschreibung challenge - bir onda kazanırım anca.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • olcay kehanetleri fena patlamıştır..
  • iyi birine benziyor.
hesabın var mı? giriş yap