*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tamamı şampiyonlar ligi grubundan 14 puan ve namağlup çıkmak olan olaydır.

  bir çok rekoru kırarak gerçekleşmiş olaydır ayrıca.

  şampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

  *

  tek ve son edit: bu başlığı açarken epey mutluydum. şampiyonlar liginde efsane başarı göstermiş bir takımım vardı. ama hile hurdayla yıllardır avrupada başarılı olan takımımı 4. yaptılar.

  https://twitter.com/…status/991060840995540992?s=19

  yani şampiyon olan gitmedi şampiyon yapılan gitti. ve belkide şampiyonlar ligi tarihinin en kolay grubu çıktı adamlara.

  buyrun beşiktaş gitseydi o gruptan en en kötü çıkmaz mıydı? zira gidecek olsa güzel transferler yapardı gelecek parayla.

  ama türk futbolu işte bu. 25 maç 2 galibiyet alan avrupa fatihimiz var!!!!
 • 14 puan alan takım zaten yenilemez. matematiğe aykırı. bak 15 puan alan yenilebilir ama 14 yenilemez.
 • "ama bizim uefa kupamız var" 'a dönüşmez inşallah.
  başarımız daim olsun kara kartalım !!!
 • gerçek bir başarıdır.
 • yıllardır bitmeyen çile "nağmağlup şampiyon olduk" türü
  yeni türkü;
  "nağmağlup şl grubundan çıktık"

  bu arada
  tebrikler beşiktaş
  kutlu olsun zaferin!
 • önemli başarıdır. gs ve fb taraftarlarının güzide perspektifleri haricinde çok önemli bir başarıdır. her şeyden önce günceldir.
 • bala g*te sans eseri kazanilmis bir unvandir. 2 ay sonra almanyada 8lik olup rüyadan uyandirmis gerceği yüze çarpmıştır.

  öyle bala g*te uyduruk bir unvanıdır ki bunu başarmış sözde galaksi takımı ligi zar zor o da tüpçünün desteği ile 4. bitirmiş, uefa’ya gruplara kalmayı son dakika attıkları golle zar zor becerebilmiş, şu anda da adını dahi yazmayı hatta hocalarının hangi ülkede oynadığını bile bilmedikleri köy takımları ile süt kupasında mücadele vermektedir. adamlar maçlarını yayınlayacak kanal bulamıyorlar öyle kolpa ve gereksiz bu maçlar.

  tamamen tesadüf ve şans eseri olduğunu yukarıdaki sonuç listesinin de açıkladığı üzere kendi taraftarları da bizati çok iyi biliyor ve kabul ediyor. mq bunu yapan sözde takımın 3 senede bütün “desteklere” rağmen alabildiği 2 kupayı, anadolu takımı akhisar bu sene 3 ay içerisinde aldı. siz düşünün ne kadar abartmasyon bir unvan oldugunu.
 • adam 6 maç oynadıktan sonra kazanılan ünvana şans eseri diyebilecek kadar kudurmuş(: olum bak sabah oldu, git bir elini yüzünü yıka, kendine gel.
 • bazılarının kuruluşundan beri aldıkları tek avrupa başarısıdır.

  ne ilginçtir ki aynı adamlar, galatasaray’ın avrupa başarılarının altında eziklenmelerine rağmen burada boş yapmaya devam etmektedirler.

  şampiyonlar liginde çeyrek finalin var mı aslan parçası?

  hiçbir kulvarda galatasarayla boy ölçüşecek takım değilsiniz o zaman neden bu tatava?

  bizim 4 tane son 16’mız, 2 tane çeyrek finalimiz var.

  bilal’e anlatır gibi yapıştıralım da madde bağımlılığından beyin fonksiyonları çalışmayan malum takım taraftarı da anlasın.
 • karşılığında herhangi bir ödül verilmemiş olan başarıdır. 'gruplardan 14 puanla namağlup çıkma kupası' diye bir ödül yok çünkü.