• bir röportajında "senin saçların neden böyle gözlerini örten perde gibi kapalı, neden ponçik suratını insanlardan sakınıyorsun, nedir bu iskeledeki pardesülü gizemli adam ayakları?" diye sorulduğunda, "ben biraz utangacımdır, gitar çalarken şekil değiştiren yüzümden utanırım bazen, bazen de ön sıralardaki o çok güzel kızla göz göze gelip kilitlenmekten çekinirim, saklanırım, ama soloyu onun için daha bi güzel attığımı bilir o" demiş yaşayan gitar efsanesi.
  • recep tayyip erdoğan'ın düzenlemiş olduğu sanatçılar toplantısına katılmasıyla hepimizi üzmüştür.
    http://image.cdn.haber7.com/…bd_1405148677_2515.jpg
  • justin bieber buna tweet atmış ikisi de avustralya'dayken yemeğe çağırmış. slash de justin bieber'ın ünlü olduğunu ama neden olduğunu bilmiyormuş, cevap olarak "strip club'a gidelim mi" demiş. o sırada bir sürü telefon gelmiş justin'in menajerlerinden "justin 16 yaşında yasak ona ayrıca annesi kızar" falan diye.

"18 yaşına geldiğinde götürür müsün peki" diye sormuşlar, slash de "o güne kadar gitmediyse..ben 16 yaşındayken bu kadar kız olsaydı etrafımda beni bir yere kitlemeleri gerekirdi" demiş.

meali: slash de justin bieber'ın cinsel tercihlerini sorguluyor.
  • q dergisi tarafından bir gitar compilation cd'si yaratması istenince şu şarkıları seçmiş:

01. jimi hendrix - machine gun
    02. led zeppelin - no quarter
    03. aerosmith - nobody's fault
    04. aerosmith/run dmc - walk this way
    05. jeff beck - cause we've ended as lovers
    06. jeff beck - i ain't superstitious
    07. jeff beck - rock my plimsoul
    08. jimi hendrix - purple haze
    09. jimi hendrix - all along the watchtower
    10. van halen - runnin' with the devil
    11. cheap trick - gonna raise hell
    12. eric clapton - cocaine
    13. derek & the dominoes - layla
    14. gary moore - shapes of things
    15. ufo - rock bottom (live)
    16. scorpions - fly to the rainbow
    17. bb king - the thrill is gone
    18. chuck berry - johnny b goode
    19. deep purple - burn
    20. rory gallagher - wheels within wheels
  • dünyanın en sosyal gitaristlerinden biri olması sebebiyle yüzlerce grup ile birlikte sahne alan şapkalı. bizim kuruyemişçi hamdi abinin oğlunun sünnet düğününde bile çıkıcak yakında. lan olm bi dur soluklan. senin yüzünden millet her konsere gider oldu "acaba slash çıkar mı bugün" diye. kahtalı mıçı konserlerine bile giden var seni görme ümidiyle..

ama şimdi eğri oturup doğru konuşalım. özlemişin sen aga gnr şarkılarını. nereye gitsen gnr patlatıyorsun. zaten sana en çok yakışan o şarkılar. gel bırak şu inadı, yaptır bir kutu lokum git axl'ın evine. tatlı yiyin tatlı tatlı re-union konuşun. ihtiyacımız var ulan size ! bıktık youtube'dan dvd'den eski gnr konserlini izlemekten ! yarrak var bir araya gelmiyorsunuz. ne biçim ego lan bu ? bak slash, sen iyi huylu, yılan seven şapka takan adamsın. enzim gibisin o 5li arasında. steven zaten dünden razı. izzy de ufaktan ufaktan yanaşıyor. duff'la axl'ı hallet söz ilk konserinize çelenk yapıp yollamayan orospu çocuğu.

öptüm gözükmeyen gözlerinden yiğidim.
  • son yaptığı açıklamada "axl ile bir odaya kapanıp müzik yapma ihtilmalimiz artık yok. lütfen artık bu soruyla gelmeyin. eski gnr kadrosu asla bir araya gelemez. bu arada 400-500 küsür kadınla yattım" demiş.

insanı delirtiyor bu adam valla.
  • november rain'de piyanonun üzerine çıkıp bir solo atışı vardır ki, şekil, şemal, karizma ve basılan notalar bakımından ders olarak okutulabilecek bir andır.
  • gittigi bir barda odemeyi kredi kartiyla yapmak istemis, barmen "kartin uzerinde slash yazmiyo ama?" diye kabul etmemis..
  • attğı sololar dinlendiğinde "aha bu slash" diyebileceğimiz nadir gitaristlerden..
  • 23 temmuz 1965 ingiltere dogumlu gercek adi saul hudson olan guns n roses lead gitaristi.annesi zenci babasi beyazdir.11 yasindayken ailecek los angeles e tasinmislar. annesi modacidir ve david bowie' nin bazi kostumlerini (bkz: oha) o dizayn etmistir.liseye basladiginda buyukannesi ona ilk gitarini hediye etmistir. okul zamanlarinda neredeyse butun gun gitar calismis. izzy stradlin ve ardindan axl rose ile tanismis guns' i kurmuslar..glam/pop metal standartlarinin olusumnda buyuk payi olan bir gitaristtir... sweet child o'mine a yazdigi solo yeryuzunde yazilmis olan en guzel sololardan kabul edilir... lenny kravitz, michael jackson, iggy pop, bian may beraber calistigi muzisyenlerden bazilaridir.. eroin ve bilimum uyusturucu bagimlisidir..renee suran adinda bir model ve ayni zamanda rock'n roll ile alakasi olmayan bir kadinla evlidir...slash's snakepit projesiyle 2 album cikarmistir...gitari dik tutarak solo atabilir.
hesabın var mı? giriş yap