şükela:  tümü | bugün
  • tv'deki ilk canlı performansları;

back from cali

ve you're a lie
  • muhtemelen slash ve myles kennedy'nin grupları kıllanmasın diye ayrı bir grupmuş gibi isim verilmemiştir. herhangi bir gruba bağlı olmayan bass ve davulcuyu the conspirators parantezine alıp özet geçmişler.
  • ismi ne kadar öyle demese de bildiğin başlı başına bir müzik grubu. çok da iyi bir grup.
  • slash'in ve bizlerin zaman kaybı.
  • yeni albümlerin baharda çıkacağı söylenen grup
  • istanbul konserine gidip performanslarına bayılmıştım. az önce öğrendim ki yeni albümleri 21 eylül’de piyasaya çıkıyor ve 13 eylül’den itibaren de yeni dünya turnesi whiskey & go go hollywood konseri ile başlıyor.

aklıma takılan 2 şey oldu.
    1- slash gnr birleştiğinden beri 2 senedir non-stop turnede. hangi ara vakit bulup myles kennedy ve grup şarkıları yapıp kaydetti?

2-bu albüm ve turne guns n roses’ın da konserleri bitirip, yeni albüm için stüdyoya da girmeyip bir nevi boşa çıkmasına sebep olacağından acaba tam bu reunion döneminde solo albüm ve turne konusunda slash axl ile nasıl anlaştı? malum axl sevmez böyle solo muhabbetlerini tam da gnr para basıyorken.
  • yeni albümlerinin adı living the dream ve ilk şarkının bir kısmını teaserda slash bugün yayınladı.
    https://www.facebook.com/…videos/10157141678857439/

azılı bir gnr hastası olsam da çok açık ve net söylüyorum bu grup şu anki sesi bitik axl ve zenci davulculu gnr’den kat kat iyi bir grup.
    gnr şarkılarını bile şu anki gnr kadrosundan daha başarılı çalıyorlar.