şükela:  tümü | bugün
  • tottenham'i gecer grup lideri oluruz diye dusunuyorsam sebebi bu adamdir. ozguven patlamasi yasiyoruz sayende.
  • takım üzerinde yarattığı mental etki sezon başı itibariyle net olarak hissedilen teknik direktörümüz. beşiktaş'ın en can sıkıcı yönlerinden biri olan ruhsuzluğu bu sene daha hissedilir bir şekilde giderecektir.

bir de transfer yapılmadı diye ağlamıyor gördüğüm kadarıyla. yani halden anlayan ve kısıtlı şartlarda büyük işler yapma motivasyonu olan bir şahsiyet gibi.
  • 30 ağustos 2014 mersin idmanyurdu beşiktaş maçında tribünde takım kadar kendisini de izledim. adam takımla bütünleşmiş. her pozisyonun içinde, adeta kendisi oynuyor.

su molasında ismail köybaşı'na fırça kayarken hırsından su kovasına attığı tekme, kötü oynayan olcay'ı oyundan alırken başı önüne eğik oyuncusunun elini sıkıp ensesine dokunuşu, bir dakika bile klübede oturmaması gösteriyor ki takımın her hücresine nüfuz etmiş bu adam.

ben futbolcu olsam ve böyle bir teknik direktörüm olsa kötü oynamaya, idmana çıkmamaya, koşmamaya, pres yapmamaya utanırım. allah hepimize böyle yöneticilerle çalışmak nasip etsin. inşallah uzun yıllar takımın başında kalır. zaten başarı da gelecektir ondan şüphem yok.
  • ''çok nemli bir hava, çok kötü bir saha. ne düşünüyorsunuz maç hakkında" sorusuna "bugün bir oyuncumuz zemin yüzünden sakatlandı. maçtan sonra rıza ile (çalımbay) konuştum, onların da bu maçta bir oyuncusu sakatlandı, geçen maç da bir çok oyuncuları sakatlanmış. ama biz burada sezonda bir maç oynadık ve gidiyoruz, onlarsa her iki haftada bir oynayacaklar. bu yüzden bizim için değil, onlar için üzülüyorum. her maçta sakat verme ihtimali ile bir sezon geçirmelerini istemem minvalinde bir şeyler söyleyerek cevap verdi.

saha çok kötüydü böyle bir sahada top falan oynamak istemiyoruz falan deyip kestirip atsana be adam. sana mı kaldı karşı takım oyuncuları ile empati kurmak. arada çık ''sokak köpekleri katledilsin yoksa zehirlerim'' de. yada '' rıza ile konuştum ağzı kokuyordu'' falan de. bir kere bize '' bu bilic'e hiç yakışmadı'' deme fırsatı ver.

gurur kaynağımızsın sen bizim bilic.
  • beşiktaşıma yakışan hoca. biz kaybetmeye alışığız ama yavşaklara alışık değiliz. hiç bir zaman yavşama hocam, hep böyle delikanlı kal.
  • müthiş bir karaktere sahip olan futbol adamı.isterse 10 sezon boyunca kupa kazanmasın ama hep teknik direktörümüz olsun.
  • pazartesi akşamı 21.00'de ntvspor futbol aktüel programında ali ece ve güntekin onay'ın konuğu olacak teknik adam.

sanırım kulüp televizyonu dışında ilk kez bir tv kanalına konuk olacak. beşiktaşlılar ekran başına. güzel adam güzel konuşur.

edit: baska kanallarda da yayına katilmis. sagolsun birçok arkadaş uyardı.
  • yönetimin sözleşme yenileme çalışmaları yaptığı teknik adam. feyenoord ve arsenal maçları sonrası bazı avrupa takımlarının dikkatini çekti ve hocasından memnun olmayan takımlar için bilic bir alternatif haline geldi. ortada resmi bir teklif olmasa dahi bu dedikodular bile beşiktaş için zararlı olacak. yönetim bir an önce yeni bir sözleşme önermeli ve hocasını elinden kaçırmamalı. kimyası taraftarla bu kadar uyuşan, hem taktik hem de motivasyon olarak takımı ileriye taşıyan ve üstelik takıma alışma sürecini atlatmış olan bilic gibi bir adam bulmak en azından bu tabloda imkansız oalcaktır.
  • turkiye toprakları içerisindeki en yakışıklı teknik direktör.

aşık oldum laaaaan.

an itibariyle ekrana yapıştım, ntvspor'da izliyorum.