şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uykunuzu analiz ederek, en uygun zamanı bulup sizi o saatte uyandıran android programı.
  yatağın titreşimlerine göre derin uykuda mısınız yoksa hafif uykuda mısınz onu hesaplıyor sanırım. henüz test edilip onaylanmadı.

  https://market.android.com/….urbandroid.sleep&hl=tr
 • işe yarar android uygulamaları top on listesine direk girmesi gereken uygulama.
 • bu zımbırtının üzerinde yaptığım ayarların yanlışlığından olsa gerek alarm çalmadı ve işe geç kaldım.sonra bi bakayım şunun yaptığı uyku düzeni kaydına dedim ve anladım ki program bebekler gibi uyuduğum için kıyamamış uyandırmaya.. insan gece boyu hiç mi kıpırdamaz yahu.
  bir ihtimal daha var; bozuk bu.
 • adama paranormal activity tadında hikayeler yaşatan süper uygulama. yatmadan önce horuldak bir bünye olarak açtık başucumuza koyduk muhteremi. dalga sesleri eşliğinde daldık efendim uykuya. sabah da börtü böcek sesleri eşiğinde uyandık. tabi içimizde bir merak bir heyecan bakalım gece ne bok yemişim diye. açtım baktım o da ne. eleman bütün geceyi kaydetmiş, üzerine de analiz yapmış. 15 dakika uyku apnesi yaşadın, derin uyku modunda görmedim hacı seni diyor. bakıyorum kayıtlı seslere saat 02.50 - 03-20 arası can çekişmişim lan resmen nefes almak için. sonra bir bakıyorum kayıtlara hayvan gibi bir pik yapmış ses seviyesi. bir açıyorum, görüyorum ki hipnator kedi gelmiş başucumda kıçını yırtmış resmen. tabi 20 dakika boyunca götünü yırtan hayvan, benim gibi öküzlemesine uyuyan bir adamdan karşılık alamayınca evin içindeki diğer kurbanlara yönelmiş.

  herneyse program şukelayı ve istediği ücreti* dibine kadar hakediyor bence. asıl amacım kimi zaman hayvan gibi diş sıktığım için, ortaya çıkan sesi* algılayıp o aralar telefonun beni uyandırmasını sağlamak. olur da başarırsa, hiç üşenmem coderina buradan hacı bekir lokumu alıp yollarım, hatta bizzat kapısına götürür ellerimle yediririm o kadar söylüyorum.

  edit : 15 dakika uyku apnesi mi olur lan. saniye heralde o.
 • programa gore her gece kafadan 5 saat uyku apnem var. programi hic anlamadim. ıki kediyle ayni yatakta uyudugum icin onlarin hareketini de algiliyor ve beni 3 gündür kalitesiz uyuyorum gosteriyor. gecmis cizelgesi de uyanmadan onceki 1.5 saati gosteriyor sadece. deneme süresinin bitmesine 11 gun kaldi. o zamana kadar ne ise yaradigini cozerim insallah
 • uyku saatleri konusunda insanı annesi gibi azarlayan program. ideal uyku süremi 7 saat olarak belirlediğim ve programı aldığım günden beri tek bir kere dahi 7 saat uyuyamadığım ve hep 6-6,5 saat arasında gezdiğim için sonunda geçen gün "ulan hayvan evladı, sleep deficit uçtu gitti, şu uykunu bir düzene sok, bundan sonra ben yat dedim mi yat" minvalinde uyarılar vermeye başladı.

  zaten horladığınız zaman her türlü titreşim ve ses çıkartma yöntemiyle sizi dürte dürte uyandırabilmek gibi olayları da var, bildiğin sevgiliniz gibi takılıyor telefon bunun sayesinde sonra.
 • (bkz: yalnızlık)
 • başlarda çok mesafeli yaklaştığım uygulamaydı. sivrisinek savar ya da köpeğe karşı koruma tipi dandik bir app zannetmiştim. ancak iki gündür kullanıyorum ve hayran kaldım diyebilirim.

  bilindiği üzere programın amacı şu: sizi derin uykunuzda uyandırmamak. sabahları sersem gibi uyanmanın en büyük nedenlerinden biri de derin uyku anında uyanmaktır. bu program sizi sabaha kadar izliyor, dinliyor(biraz sonra anlatacağım) ve uygun anı kolluyor.

  evet, sizi dinliyor ve horlamalarınızı kaydediyor. tabii sabaha kadar sizi kaydetmiyor. sadece ses çıktığı zaman kayıt işlemi başlıyor. sabah uyanıp da ses kayıtlarınızı dinlemek eğlenceli olabilir. tabii gaz çıkarma ya da yorgan hışırtısı kayıtlarını da.

  ancak kişisel bir sorun var. program çok teknik. sayılar, rakamlar, ingilizce terimler gırla gidiyor. size sabahları bir sürü sayılardan oluşan bir rapor sunuyor. anlayabilen beri gelsin.

  çözebildiğim şeyleri tekrar yazarım buraya. tabii bu saate kadar sözlükte takılırsam olmaz.
 • horlamayı kaydetme özelliği ile altıma sıçırttırmış olan program. abi gecenin bazı noktalarında horlamıyorum boğazlanıyorum bildiğin. neden bütün gün salak gibi olduğum, boğazımın da sürekli ağrıdığını sanırım buldum bu arkadaş sayesinde. bize en yakın zamanda kbb yolları, gerekirse kayıtları da doktora dinletirim artık.

  faydalı program bu. uykuda ölümlerden döndüğünüzü gösterebilir. gel de uyu şimdi gene.