şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adama paranormal activity tadında hikayeler yaşatan süper uygulama. yatmadan önce horuldak bir bünye olarak açtık başucumuza koyduk muhteremi. dalga sesleri eşliğinde daldık efendim uykuya. sabah da börtü böcek sesleri eşiğinde uyandık. tabi içimizde bir merak bir heyecan bakalım gece ne bok yemişim diye. açtım baktım o da ne. eleman bütün geceyi kaydetmiş, üzerine de analiz yapmış. 15 dakika uyku apnesi yaşadın, derin uyku modunda görmedim hacı seni diyor. bakıyorum kayıtlı seslere saat 02.50 - 03-20 arası can çekişmişim lan resmen nefes almak için. sonra bir bakıyorum kayıtlara hayvan gibi bir pik yapmış ses seviyesi. bir açıyorum, görüyorum ki hipnator kedi gelmiş başucumda kıçını yırtmış resmen. tabi 20 dakika boyunca götünü yırtan hayvan, benim gibi öküzlemesine uyuyan bir adamdan karşılık alamayınca evin içindeki diğer kurbanlara yönelmiş.

  herneyse program şukelayı ve istediği ücreti* dibine kadar hakediyor bence. asıl amacım kimi zaman hayvan gibi diş sıktığım için, ortaya çıkan sesi* algılayıp o aralar telefonun beni uyandırmasını sağlamak. olur da başarırsa, hiç üşenmem coderina buradan hacı bekir lokumu alıp yollarım, hatta bizzat kapısına götürür ellerimle yediririm o kadar söylüyorum.

  edit : 15 dakika uyku apnesi mi olur lan. saniye heralde o.
 • bu zımbırtının üzerinde yaptığım ayarların yanlışlığından olsa gerek alarm çalmadı ve işe geç kaldım.sonra bi bakayım şunun yaptığı uyku düzeni kaydına dedim ve anladım ki program bebekler gibi uyuduğum için kıyamamış uyandırmaya.. insan gece boyu hiç mi kıpırdamaz yahu.
  bir ihtimal daha var; bozuk bu.
 • horlamayı kaydetme özelliği ile altıma sıçırttırmış olan program. abi gecenin bazı noktalarında horlamıyorum boğazlanıyorum bildiğin. neden bütün gün salak gibi olduğum, boğazımın da sürekli ağrıdığını sanırım buldum bu arkadaş sayesinde. bize en yakın zamanda kbb yolları, gerekirse kayıtları da doktora dinletirim artık.

  faydalı program bu. uykuda ölümlerden döndüğünüzü gösterebilir. gel de uyu şimdi gene.
 • uyku saatleri konusunda insanı annesi gibi azarlayan program. ideal uyku süremi 7 saat olarak belirlediğim ve programı aldığım günden beri tek bir kere dahi 7 saat uyuyamadığım ve hep 6-6,5 saat arasında gezdiğim için sonunda geçen gün "ulan hayvan evladı, sleep deficit uçtu gitti, şu uykunu bir düzene sok, bundan sonra ben yat dedim mi yat" minvalinde uyarılar vermeye başladı.

  zaten horladığınız zaman her türlü titreşim ve ses çıkartma yöntemiyle sizi dürte dürte uyandırabilmek gibi olayları da var, bildiğin sevgiliniz gibi takılıyor telefon bunun sayesinde sonra.
 • uykunuzu analiz ederek, en uygun zamanı bulup sizi o saatte uyandıran android programı.
  yatağın titreşimlerine göre derin uykuda mısınız yoksa hafif uykuda mısınz onu hesaplıyor sanırım. henüz test edilip onaylanmadı.

  https://market.android.com/….urbandroid.sleep&hl=tr
 • (bkz: yalnızlık)
 • işe yarar android uygulamaları top on listesine direk girmesi gereken uygulama.
 • bu kadar ise yarar bir uygulamanın bu kadar kötü bir tasarıma sahip olmazı yazıktır günahtır. kayıt nasıl yapılıyor kurcalamam gerekti bulmam için, bi grafikler gösteriyor ama ne grafiği anlaşılmıyor, zaten birbirine kaymış gibi. bi de dokümantasyon hazirlamislar, ağa takımda hiç designer yok mu alayiniz mi muhendissiniz? dokümantasyon ne la insan yaparken bi dusunur "kullanıcımiz neden dokumabtasyona ihtiyaç duysun ki' diye.
 • bugün 3 yıldır ilk kez ciddi saçmalayarak tüm uykumun içine etti. alarmı kurup hemen uyumayı düşünmediğim için uyku takibini 1 saat erteleyerek yattım ve beklemediğim bir şekilde hemen uyudum. 40 dk sonra telefonun kendinden geçmişcesine titreşmesiyle uyandım ve ben ekrana bakana kadar durmadı, kalkmış uyku takibi zımbırtısı ön planda başlamak için geri sayım yaptığı halde bana artık yatağa gitmem gerektiğini bildiriyor...

  diğer yandan 3 yılda başka bir sıkıntısını görmedim, bi ton özelliği olması en büyük artısı.
 • philips hue lambalarla da entegre olabiliyormuş. özellikle karanlıkta kalkılan bugünlerde oda lambasının önce loş kırmızı şekilde başlayıp alarm yükseldikçe yavaş yavaş güneşin sarısına dönüşmesi ile insanları tekmelemeden uyandırmayı amaçlıyor. bende hue olmadığı için deneyemedim ama videoları başarılı gibi.