şükela:  tümü | bugün
 • şimdi arkadaşlar aslında bu güzel kavramı herhangi bir iphone ipod programı ile şeyapmak istemiyorsanız şöyle bir çözüm de mevcut: http://sleepyti.me/wake/ adresinde ikamet eden siteye "hacı benim şu saatte kalkmam lazım ne zaman uyuyim" diyorsunuz site size narh gibi uyku saatleri çıkartıyor. mantık da şu, her bir sleep cycle bir buçuk saat sürüyor bunları uyanmak istediğiniz saatten çıkartıyor ve en uygun saatleri buluyor size. "bir yetişkinin ortalama uykuya salma süresi 14 dakikadır" diyerek de aşağı yukarı ne zaman yatakta olmanız gerektiğini de belirtiyor.

  bu hafta boyunca kullandım ve işe yarıyor ya. yani dayanamayıp "yeaa fazla erken dincim mincim ama napacaz bu saatte" deyip cycle ortasında uyandığımda bitkin, cycle arasında uyandığımda dinç kalktım. deneyin, pişman olmazsınız.
 • sabah 7de entry girmemi sağlayabilmiş muhtesem app. kesinlikle ise yarıyor, normalde 7.30ta yataktan zor kalkarken, 6.30da uyandım.
 • animal collective üyesi deakin'in dün internete düşen hatta büyük ihtimalle düşürdüğü kaseti. afrika'da takıldı, bi işler yaptı bu baya. kaset orada hala yaygın olduğu için oradan etkilenip böyle çıkarmak istemiş.
  adam meme haline geldiyse de beklenenden çok daha güzel olmuş albüm. painting with'i berbat bulanlar beğenebilir çünkü şarkılar yine anco şarkısı gibi ama daha uzun ve gürültülü.
 • benim gibi akşam yatmayı bilmez sabah kalkmayı bilmezgillerdenseniz ilacınız olan uygulama.
 • 1 aylık deneme için yıllık 100 tl isteyen program. bu parayı verip vermeme arasında kaldım diyebilirim.

  not: para verip kullanan suserlerin yorumlarını duymak isterim.

  gelen mesaj: uygulamayı bir müddet ücretsiz kullandıktan sonra %50 indirim veriyor. alacaksanız onu bekleyin. çevremdeki herkes böyle yaptı (ilgili yazara teşekkürler)
 • yıllık 70 küsür para verip kullanmaya dün başladığım app.
  uygulama harika yazılmış gibi görünüyor , kullandıkça yorumları editlerim.
 • 3-4 günlük kullandım, çok hoş müzikleri var ilk birkaç gün ciddili güzel uyandım fakat son 2 gün tam uyanamadım bıraktım geri yattım, bu sabah da aynı şekilde. uyku grafiğine baktım ezan sesine uyanmıştım ama o saatlerde uykudaymışım, kısaca grafikleri sallıyor gibi geldi bi de %10 şarj indiriyor. bu yüzden siliyorum.