şükela:  tümü | bugün
 • bir zamanlar the cure hakkinda bir site bulmak icin cildirirken(internetin yeni ciktigi yillarda) buldugum, the cure sever douglas paul rainwater adli, her daim huzunlu insanin kisisel web sitesinde kullandigi nick.
  (bkz: http://xuvetyn.co.uk/ )
 • (bkz: sleepflower)ın tavsiyesiyle sitesini takibe aldığım depresif ve yetenekli dostun nicki.
 • ing. yorgun ve uykulu; sessiz, sakin, hareketsiz.
  (bkz: alwayssleepy) (bkz: sleepy99) (bkz: sleepyhollow)
  (bkz: sleepy buildings/@alwayssleepy) (bkz: sleepy hollow/@sleepyhollow)
  (bkz: sleepy fetish)
 • kayitli okur.
 • herkesi sevindiren çocuk bezi sloganıyla reklamlarında anneye, babaya ve çocuğa evreşe yolları türküsü eşliğinde göbecikler* attıran bez markası.
 • eruslu sağlık tarafından üretilen yerli bir bebek bezi. fabrikası gaziantep'tedir. bu ara tanıtımını yapıyorlar bu bebek bezinin. sitelerine üye olduğunuzda bir tanıtım paketi yolluyorlar. bana 3 gün içinde geldi. hamile olduğum için yorum yapamayacağım ama fiyatları çok uygun ve kargo ücretsiz. yerli firmaları desteklemeyi çok sevdiğim için doğumdan sonra kullanmayı düşünüyorum. umarım pişman olmam.
 • bezlerini kullanmak için hanımdan icazet almam biraz zor ama bebek bakım örtüleri gayet güzel ve uygun fiyatlı, internet sitelerinden alışverişlerde kargo ücreti de almıyorlar.
 • bebek bezi pamuk gibi, çok kaliteli. eve teslim var. şu sıra tanıtım amaçlı aşırı ucuz ama hep böyle devam eder mi bilmiyorum. tavsiye ederim.
 • bebek bezlerini denemek için internet siteleri üzerinden 3 farklı boyda bebek bezi sipariş verdim. kısa bir süre sonra* siparişteki bezlerden birinin bedenini değiştirmek için web sitelerinde yazan çağrı merkezi numarasını aradım.

  herhangi bir sesli yanıt sistemi karşıma çıkmadan birisi direk "alo" dedi. yanlış bir numara çevirdim sandım ilk başta. meramımı anlattım, ilgilenmelerini rica ettim. telefondaki görüştüğüm hanımefendi yanlış numarayı aradığımı söyleyerek bana başka bir numara verdi. akabinde vermiş olduğu numarayı aradım. telefonu açan kişi ise "burası imalathane. sizi yanlış yönlendirmişler." diyerek yine ilk aradığım numarayı aramamı söyledi. yine "çağrı merkezi" olarak geçen numarayı aradığım zaman ilk görüştüğüm kişi telefonu açtı ve ben "tekrar size yönlendirdiler" diyince şaşırdı. beni bir süre telefonda bekletti. telefonda beklerken daha önce adını hiç duymadığım bir pvc pencere sistemleri markasının jingle'ını dinledim. sonrasında benden telefon numaramı aldılar ve geri döneceklerini belirttiler.

  aradan 1 saat geçti ve aynı numaradan biri aradı. kendilerine sipariş değişikliği ile ilgili hiçbir şekilde ulaşamadığımı da belirterek tekrar derdimi anlattım. yine bir süre pvc pencere sistemleri jingle'ı eşliğinde telefonda bekletildikten sonra siparişim paketlenmiş olduğu için değişiklik yapamayacaklarını belirttiler.

  normalde başıma bu tarz birşey geldiği zaman mevzuyu zorlarım. bu konuyla ilgili de "ulan size ulaşamadım ki. 1 saatten fazla zaman geçti siz bana geri dönene kadar. siparişimdeki değişikliğin yapılmasını istiyorum." falan derdim muhtemelen. bu olayda hiç üstelemedim ve teşekkür edip kapadım telefonu.

  ürünler gelsin deneyeceğim, kullandığım diğer markayla kıyas yapacağım. fakat bu kıyaslama sırasında bir pvc pencere sistemleri firmasının ürettiği bebek bezinin nazarımda maça 3-0 mağlup başlayacağı kesin.

  bugünkü bıraktıkları izlenimden sonra pek şansları yok açıkcası..

  edit: yanlardan fena halde sızdırıyor. kullandığımız asıl bez markasında* böyle bir sorun neredeyse hiç gerçekleşmiyorken bu markanın bezinde çoğu zaman yanlardan kaka sızıyor ve bebeğin üstü başı kaka oluyor.
 • tüm ara basamakları yok sayıp bakkallıktan walmartlığa atlamaya çalışan yerli marka. ayakları yere basmıyor. büyümeyi hazmedemeyen, yapısal olarak bunu kaldıramayan bir şirket izlenimi var bende. istediğin kadar büyü serpil kazan et ama bir tarafın hep kurnaz şark tüccarı kalmak zorundaymışcasına pazarda izliyoruz kendilerini. ibretlik.