• son 5-6 senedir üst üste 5 maç oynamamış emre belözoğlu arda turanı 5 katlar gibi bi iddia sahibi olup, galatasaraylıların objektif olmayışından dem vuran taraftar. bütün galatasaray, beşiktaş,eskişehir taraftarları gibi bir tarafı alenen destekleyen bu nedenle aynen galatasaraylılar gibi tarafsız olamayacağı gibi, galatasaraylıları tarafsız olmakla suçlaması güzel bir "bakın ben acaip saçmalıyabiliyorum" örneği olan kişidir.

(bkz: emre belozoglu/#14002648)
  • dokuzuncu nesil yazar. *
  • sezen aksu ya sezen diyen hafif kilolu kadin hakkında o kadar ortak fikirlerimiz varmış ki,otursak kitap yazarız o derece *
  • bazen bir kavgaya girdiğimde düşünmeden benimle birlikte kafa göz dalacağını bildiğim, bazen cebimde beş kuruş olmasa kendi cebindekini düşünmeden vereceğini bildiğim, bazen de en sıkıntılı anımda hiçbirşey söylemesem de gözlerimden herşeyi anlayacağını bildiğim uzaktaki köyüm... gitmesem de görmesem de o hep benim köyümdür...futbol ve gitar üstadıdır, bir de çok yakışıklıdır...*
  • en sevdiğim "plaza faresi" idi. uzun süredir zaten yazmıyordu ama az evvel fark ettim ki entrylerini de silmiş. hayatımda gördüğüm kapitalizm üzerine yazılmış en güzel yazı onun entrysiydi. şu an kayıp olduğunu fark etmemle o entrysini kaydetmediğime yanıyorum.

o entry'yi eskaza kaydetmiş olan, veya silinmiş dahi olsa nasıl ulaşabileceğimi bilen yeşillendirse çok muhteşem olmaz mı sizce de?

(bkz: ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü)
hesabın var mı? giriş yap