şükela:  tümü | bugün
  • düpedüz bir dayatma ve faşizmdir bu. tüm insanları aynı kalıba sokma çabasıdır. illumumatinin filan parmağı var mı bilmiyorum ama harbiden gına geldi bu saçmalıktan.

hangi giyim mağazasına gitsen hepsinde aynı tarz. ne denesen şıp diye yabışıyor üzerine. ulan ibneler, herkes fimfit olmak zorunda mı? o giydiğin t shirt veya gömlek illa kabak gibi dötünü ortaya mı çıkartmalı? allahım nasıl bir zevksizlik bu. bu modayı kim çıkardıysa hepsinin allah belasını versin.

hayır, ben de şişman biri değilim ama fena gıcık oluyorum buna. bi pantolon deniyorsun hepsi yapışıyor bileğine. ulan ben ayakkabının üzerine salınsın isiyorum. zaten 46 numara ayakkabı giyiyorum, çok tuhaf duruyor. zevkime göre bir pantolon bulamayacak mıyım. modelini, rengini beğendiğim tüm pantolonlar böyle. nerdeyse tüm kıyafetlerde de aynı durum. yetti artık be. tekrardan, estetik anlayışınıza sıçayım!
  • gobekli oldugum icin beni darlayan fasizimdir. egilince ya patliyor ya cukum eziliyor.
  • slim fitin bile bol geldiği yazar.
  • şalvar uzatın ablaya.
  • (bkz: fat wears fit) diyorum ben buna.
    daha kötüsü göbekli abilerin o slim fit beyaz gömlekleri giyip düğmelerin gerilmesine rağmen seksi olduklarını düşünerek gezmeleri.
  • https://hizliresim.com/zonw9z

en az ispanyol paça kadar rezil ve ömrü iki yıl daha olan faşizmdir. bir gün kot pantolon almak için bir mağazaya gittim. bedenimi söyledim aldım birini, girdim kabine.

ama pantolon girmiyor. bir büyüğünü denedik. bildiğin belimden altını 90 derecede yıkamışlar gibi. kot lan bu. zaten rahatsız bir giyim. neyse sorduk normali yok mu diye, koca mağazada yokmuş. milleti ünlem işaretine çevirdiler. bunlar hep converse lobisinin işi.
  • "moda"nın kendisi başlı başına bir dayatma ve faşizmdir.
  • 102 cm popo'ya sahip olduğumdan ötürü bu faşizmden ben de muzdaribim..
    popo bildiğin dışarı fırlıyor lan. neyse ki vücut ölçülerimle orantılı olduğu için göze batmıyor.
  • modacıların erkeği eşcinselliğe yöneltmesi olarak değerlendirdiğim durum.
    geçen hafta suser arkadaşla cevahir avm'ye gittik ve koskoca mavi'de (hem kendi mağazası hem de boyner) tasarım ve rengini beğendiğimiz, slim fit olmayan 1 tane pantolon bulamadık.
    1 yıl sivil hayattan uzaktım, döndüğümde bir baktım ki fiyatlar da uçmuş.

şimdi konuya başka bir noktadan yaklaşalım.
    slim fit, regular fite göre daha az kumaş, boya, iplik vs. anlamına gelir. masraf, gider azalınca orantılı olarak etiketin de hafiflemesi gerekmez mi?
    peki bu çakallar ne yapıyor?
    slim fit daha seksi bir tasarım diyerek kandırıyor, gideri azaltıp kârı artırıyorlar.
    (bkz: yargılanacaksınız)