• bağdat caddesi üzerinde açılan zayıflama ve sağlıklı yaşam merkezi. suda bisiklet konseptini türkiye'ye getirmişler. hydroshape diye bir alet var. suyun içerisinde bisiklet. alete giriyorsunuz, ozonlu bir su dolmaya başlıyor. 12 adet hidro masaj başlığı size masaj yaparken kromoterapi lambaları ile rengarenk suda pedal çeviriyorsunuz. hem psikolojik ve fiziksel faydaları efsane. ocak başından beri düzenli olarak gidiyorum seans başı 600 kaloriden aşağı yakmadım ki her seans 30 dakika. bir de yürüyüş bantları bodyshape var. onun içindeki vakum ile de bacak, mide, karın bölgeleri inanılmaz çalışıyor ve sıkılaşıyor. hepsinin sonunda da rollshape diye bir masaj aleti ile kan akışımı hızlandırıp çılgın bir selülit tedavisine girip ( azcık selülit vardı bildiğin kalmadı), activcouch masaj koltuğunda da uzanınca cidden hayatıma kaldığım yerden devam edecek bir sürü enerjim oluyor. bir de adamlar japonya'dan ithal edilmiş çayları sunuyorlar ikramınıza. ben böyle güzel çay içmedim hayatımda. cadde'ye yolunuz düşerse, sadece meraktan gidip güzel çaylarından içmenizi öneririm. ama eminim kilo probleminiz varsa gittiğinizde direkt üyeleri olacaksınız.
hesabın var mı? giriş yap