şükela:  tümü | bugün
 • boxer giyen erkekler kadınlar tarafından illa ki daha tercih sebebidir. kadın, erkeğine hep baksir giydirmek ister, slip çok nadiren fentazi niyetine tercih edilir. evde sliple dolaşmak sorun olurken, "bu herif çıplak, aaa! ayıp" gibisinden karşılanırken baxir'la istediğiniz kadar rahat olabilir, çiçekleri bile sulayabilirsiniz.

  slip'in estetik görünmüyor olmasının tercihte en büyük etken olması sanılırken, bir digyer yandan boxer'a bu kadar önem verilmesi "kişilik" tanımlaması haricinde aslağ anlaşılamamıştır. ben de anlamadım.

  h'ayrıca; çişerken de slip'in avantajı vardır. çişeyip bitirdiğinizde, boxer'ın paçalarının bol olmasından sonra, olası damlayan damlalar, bacaklara düşebilir, pantolonda kısa süreli bir iz bırakabilir ama slip, o damlaları sızdırmaz, içine alır, absorber.

  son olarak, şort veya geniş pantolon giyileceğinde slip tercih edilmelidir. çünkü slip malı malafatı toparlar, sınırlar. oysa, bu durumda boxır giyilirse, malafat denen yaratık geniş alan bulduğundan kendini sağa sola salı verir, sahne alır, kendini belli eder.

  boşver.
 • slip giyen erkek yada boxer giymeyen diyelim, göstermeye meraklıdır o kadar. boxer giyen ise saklamaktan hoşnut olduu bişii var izlenimi yaratmak amacındanır. iki türlüde birşey farketmez, girecekleri yer aynı...
 • slip çok çirkin bişii boxer çok daha güzel görünüyo.
 • slip giyen erkegin butun boxer'lari kirlenmis olabilir
 • 30 yaş civarında yetişkin bir kadının sevgilisinin ayıcıklı boxerı karşısında " ay ne kadar şekersin rüsteem!!" çığlıkları attığı görülmemiştir herhalde. boxer hiçbir tehtid unsuru oluşturmadan hatun kişilerin yanında dahi giyilebilir, bu nedenledir ki sanırım 15-16 yaşındakiler için her zaman daha caziptir.
 • sanılanın aksine slip sağlıksızdır, slip giyenlerin kısır kalma riski çok fazladır. hele ki bir de yazın slip giyiliyorsa, ileriki yaşlarda kısır olma yüzdesi bayağı bir yükselir. bunun sebebi yumurtalıklardaki sıcaklığının fazla yükselmesi halinde geridönüşümsüz zararların oluşmasıdır. yumurtalıklar ne kadar serinse oluşacak spermler o kadar bereketli olur...amerikalılar boxerlarını bize satıp kendileri slip giyselerde araplar bu konuda özellikle çöl sıcağanda yaşadıklarından, paçalı püfür püfür donlarıyla çok daha bilimsel davranırlar
 • boxer bir nevi sort modunda oldugundan evde rahatca dolasimi saglar ve bu da ozellikle yaz aylarinda bulunmaz bir nimettir. boxer giyen erkekler genellikle daha modern ve rahat bir yapiya sahiptirler. ancak sonucta ikisinin de gorevi aynidir.
 • slip giyen boxer giyenden her zaman daha seksidir ve ne istediğini bilir
 • sliplerde dal dassak meydanda durur ki hiç hos bi goruntu diildir.insanin gozu devamli oraya takilir.boxer da ise bi arkadasin dedigine gore bacaklardan birisi cok rahatsiz olur devamli o tarafa kacan pipi sayesinde (bkz: arkadasin yalancisiyim)
  ama boxer i sirin gosteren etken bunların desen desen olmalarıdır.demekki slipleri de desenli yapsak belki efendisiz bile taktir eder.
 • sperm miktari diye duydum.
  boxer giyenlerde sperm miktari daha yuksek olurmus. dogrumu bilmiyorum ama ben isimi saglama aliyorum.