şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eskiden yuzuculer de bu kategoriye girerdi. artik tesettur mayolu yunus modelini benimsediler.
 • kesinlikle itici bir görüntüye sebebiyet veren erkeklerdir
 • bomba gibi yüzücüler ve tramplen-kule atlamacılar olduklarında takdir edilen kişilerdir.

  (bkz: bütün mayo yasaklansın)
 • 80'li yıllarda kaldıklarını düşünürken yeniden hortlamışlardır. bunların yeni çeşitleri vücut yapmış dövmeli falan elemanlardır.
 • internette şöyle bi surff olayına girilirse görülür ki bu slipmayo, şort mayo karmaşası bilinenden daha farklı anlamlar ihtiva ediyormuş; slip mayo, özgürlüğün simgesiymiş de şort mayo muhafazakar insanların tercihiymiş falan... 'hayır aabi' diyesi geliyor insanın, ve şöyle devam edesi 'şort mayo daha güzel duruyor da o yüzden giyiliyor'. (kime göre neye göre demeden önce slip mayonun yakıştığı insanların plaj nüfusunun geneline oranını da düşünmek gerekiyor zannımca)
 • balet olması muhtemel erkeklerdir.
 • bir de böyle denize girip çıktıktan sonra o kumaş parçasının içine dolanı temizleyen italyan,rus,alman gençler vardır ki aman yarabbi..bir de gözünüzün içine baka baka...töbe yarabbi**
  **
 • efendim slip mayo giyen erkekler her tatil beldesinde mutlaka numunelik dahi olsa bulunur.
  ancak feşinıbıl mekanlarda belki olmaz ama az ilersindeki koyda ya da iskelede ya da şehir merkezinde mutlaka vardır dikkatli bakınız.

  gençlerimiz tarafından bugünlerde pek tercih edilmeyen slip mayolar daha çok orta yaşlı ve daha da yaşlı erkeklerimiz tarafından kullanılmaktadır. çünkü zamanında feşinıbıl olan bu deniz kıyafetini alıp senede 1 hafta giyerek yıllaaarce eskitememiş ve "ulan ben filinta gibi delikanlıydım yine giyerim bunu yav" diyerek halaa naftalin kokulu olarak kullanılmaktadır.
 • toplum baskısına aslanlar gibi direnen, yürekli erkeklerdir. gıptayla izliyorum onları, gözüm kalıyor, kıskanıyorum, yapamıyor, aynı yürekliliği gösteremiyorum - lanet olsun!

  şort mayo, kadınların, yüzyıllar boyu süren ezilmişliklerinin etkisiyle, erkeklere düzenledikleri en büyük komplodur - erkek haşemasıdır. kendileri, 5 dakikada kuruyan, lycra mıdır, nedir, güzelim slip mayo malzemesinden bikinileriyle deniz kıyısında keyif sürerken, erkeklerin başına saatlerce kurumayan, iniş takımlarının suyun içinde bir oraya bir buraya float(*) etmesine yol açan, sudan çıkarken büzüşüp, bacaklara yapışıp, malzemeyi en berbat haliyle gözler önüne seren, arap kadrinin donu'ndan ne farkı olduğunu anlamadığım şort mayoyu sarmışlardır.

  neymiş? şort mayoyla, erkeklerin malzemeleri slip mayodaki gibi belli olmuyormuş, daha estetikmiş. hadi canım sen de! en ufak bir estetik kaygıları olsa, sırf sudan çıkarkenki sakil görüntüyü görmemek için istemezler o şort mayo denen berbat şeyi.

  komplodur bu, komplo. kesin!

  (*): (bkz: #8225032)