şükela:  tümü | bugün
 • atasi olan korkunc ivan ozentili, insan kasabi.
 • balkanlardaki savasin ve acilarin en buyuk sorumlusu. ülkemiz maocularinin "amerikaya karsi olsun da ne olursa olsun" teziyle savunduklari insan.
  (bkz: dusmanimin dusmani dostumdur)
 • bu adama orospu çocuğu denmesini doğru bulmuyorum, babası olabilme ihtimali olan her insana hakaret edilmiş demektir
 • yeni bir tito olma hayali ve saplantisi yuzunden baklanlarin en guclu ordusunun dagilmasina sebebiyet vermis, yugoslavya'nin parcalanmasini saglamis etkafa.
  hasta bir ana-babanin ogludur.
  oglu marko, bizdeki bazi ust duzey politikacilarin veya generallerin ogullarinin melek gibi gozukmesini saglayacak derecede dejenere bi cocuktur. gece klubu isletmeciligi, uyusturucu ve mafyaliktan para kazanir.
 • dolayli yoldan yapmis da olsa, (bkz: insan kasabi)
 • ellerindeki kan asla çıkmayacak. ama asıl avrupa'nın bir ikiyüzlülüğü olarak yargılanma süreci akıllardan çıkmayacak olan kötü insan (daha kibar bir sıfat bulamadım). eski yugoslavya için kurulan uluslararası savaş suçları mahkemesi'nde bosna savaşı'nda yaptıklarından değil kosova'daki suçlarından ötürü yani oradaki arnavutları öldürmek ve zorunlu göçe zorlamaktan yargılanmakta. iddia makamı henüz bosna savaşı'nda yaptıklarını hesaba katmıyor. yani avrupa ve dünya bu adamın bosna'da yaptığı soykırımı şimdilik yok saymakta.

  zaten ilk duruşmasında bu kötü adam "ben suçsuzum" dedi. mahkeme de "deliller yeterli değil" deyip duruşmayı erteledi. miloşeviç salondan çıkarken kırık bir ingilizceyle "fiftiin minuts" demişti. halbuki duruşma 13 dakikadan uzun sürmemişti.

  herkes "daha ne delil arıyorlar bir ülkeyi canlı yayınlarda cnn kameraları önünde, reuters muhabirlerinin gözü önünde katlettiler" diye isyan etse de avrupa bu kendi içinden çıkmış evladına hakettiği muameleyi lâyık göremedi. bir de ab'ye kızıyor bizim maocular. halbuki avrupa sayesinde birinci sınıf koşullarda yaşamakta ve de yaptıkları yanına kâr kalmaktadır bu kötü adamın.
 • hâlâ ve ısrarla yarglanmasını ve mahkemesinin neticelenmesini beklediğimiz sanık. haziran ayında başlaması gereken savunması yine ertelenmiştir. ağustos ayı sonuna kadar keyif onundur. muhtemelen o tarihte yine bir erteleme gelecektir. böyle sündürüyorlar adaleti ya, insan buna kızıyor.
  hayır adaleti böylesine sündüren türkiye olsa tamam diyeceğim burası bir hukuk devleti değil; daha önemlisi hukukun üstünlüğü ilkesi cari değil bu topraklarda. ama orası avrupa ya hani o bakımdan. insan bir netice bekliyor.
 • işçi partisi reisi doğu perinçek'in ısrarla savunmaya devam ettiği, yaptığı işlerin doğru olduğunu, abd'nin baskısı neticesinde şu anda yargılandığını söyediği insan kasabı...

hesabın var mı? giriş yap