10 entry daha
  • web sitesini ve instagram sayfasını inceledim. üzgünüm ama (bkz: keriz silkeleme)
  • maliyeti düşmeyecek. özellikle hastalığı kader gibi göstermeye devam ederseniz işin içinden hiç çıkılmaz. kader olan %1 dir. akraba evliliğinin gizli sonucudur çoğu. medya devlete ödeme için ayıplamayı daha kolay buluyor, devlet nedense olayı aydınlığa kavuşturmuyor. üzerini kaderle örtüyorlar. sma genetik hastalıktır, devlet bunu denetlesin.
  • bu hastalığın tedavisi neden bu kadar pahalı bir,
    dünyada bir sürü çocuk açlıkla mücadele ediyorken bir çocuk için milyon liralar toplamak bana mantıklı gelmiyor
    bu tedaviyi devletlerin üstlenmesi gerek böyle kampanyalar biraz yararsız
    yeni bir çocuk yapsalar daha uygun olur
  • daha önce benzer bir başlıkta da söylediğim gibi polonyanın bile karşıladığı bu ilacı artık devletimizin de karşılaması gerektiğini düşündüğüm hastalık ile ilgili kampanyadır.
  • geçmiş olsun zeynep inci.
  • ya elimden geldiğince hep destek olmaya çalışıyorum ama nereye kadar senin benim insiyatifimle devam edecek? ne olacak bu aileler nereye kadar senin üç lirana benim beş lirama muhtaç olacak bu yavruları kim görecek
  • bu tip kampanyalar mutlaka üstte kalmalı. ekşi sözlüğe yakışan bu tip mücadelelere sonsuz destek vermektir. sağlık bir haktır.
89 entry daha
hesabın var mı? giriş yap