şükela:  tümü | bugün
  • mail atmakta zorlandığım pdf dosyasını %1 boyutuna indiren web sitesi, kim yaptıysa helal olsun
  • iş yeri bilgisayarına ücretsiz program kurma veya güncelleştirme yapma yetkisi bile vermeyen bilgi işlem müdürlüğü araştırmacı kişiliğimi geliştirmemi sağlamış olup, bulduğum bu site de milyonlarca kez hayatımı kurtarmıştır.
    sebep olana hayır dualarımı eder, gereğini siz sevgili okurların bilgisine sunarım.
  • favori çeviricilerimden* biri.
    pdf'i office formatlarına, pdf belgelerini bölme, pdf dosyalarını birleştirme, resim dosyalarını pdf'e dönüştürme, şifre kırma(şifreyi kaldırma) gibi işler yapan çok güzel çevrimiçi uygulama. isterseniz dosyayı dropbox veya google drive'a kaydediyor.
  • hem altyapı olarak hem de tasarım olarak harika olan bir dosya işleme sitesi. ufak çaplı işlerinizi görerek hayat kurtarabiliyor bazen.

bir iki kahve ısmarlamak lazım yapımcılarına arada: http://i.hizliresim.com/257vde.png
  • hakkında çok iyi şeyler söylemek istediğim, ama nazar değecek diye korktuğum dönüştürücü sitesi.

beğenerek kullanıyorum son zamanlarda. daha önce ilk üç sayfayı çeviririm daha da çevirmem diyen, saçma sapan şekilde çok uzun sürede bir türlü çeviremeyen bir kaç site ve programla uğraştım. ama bu gerçekten güzel. yapanın eline sağlık.
  • bir çok programdan daha iyi iş çıkaran dönüştürücü sitesi.
  • kazancı'dan çok daha başarılı çeviri yapan, bugün tanıştığım harika site. yapanların ellerine sağlık.
  • kesinlikle her türlü reklamı hak eden site. bu site aracılığı ile yapabilecekleriniz;

- pdf sıkıştırmak

- powerpointten pdf'e
    - pdf'ten powerpoint'e
    - jpg'den pdf'e
    - pdf'ten jpg'e
    - excel'den pdf'e
    - pdf'ten excel'e
    - word'den pdf'e
    - pdf'ten word'e dönüştürme

- pdf birleştirme
    - pdf ayırma
    - kilitli bir pdf'i açma

daha ne yapsın? allah aşkına ne yapsın?

fonksiyonlarının hepsini kullanmadım ama kullandıklarımdan memnun kaldım (pdf ayırma, birleştirme). kullanın, kullandırın arkadaşlar.

(kendi malım olsa bu kadar reklamını yapabilirdim sanırım)

edit: oha o kadar yazıp link vermemişim. benim reklamım da bu kadar olur ancak. smallpdf.com
  • fevkaladenin fevkinde hayatımı kurtarmış site. durdum mu yapıştırdım 3 $ donation'ı!
  • muhteşem site.