• iş yeri bilgisayarına ücretsiz program kurma veya güncelleştirme yapma yetkisi bile vermeyen bilgi işlem müdürlüğü araştırmacı kişiliğimi geliştirmemi sağlamış olup, bulduğum bu site de milyonlarca kez hayatımı kurtarmıştır.
    sebep olana hayır dualarımı eder, gereğini siz sevgili okurların bilgisine sunarım.
  • kesinlikle her türlü reklamı hak eden site. bu site aracılığı ile yapabilecekleriniz;

- pdf sıkıştırmak

- powerpointten pdf'e
    - pdf'ten powerpoint'e
    - jpg'den pdf'e
    - pdf'ten jpg'e
    - excel'den pdf'e
    - pdf'ten excel'e
    - word'den pdf'e
    - pdf'ten word'e dönüştürme

- pdf birleştirme
    - pdf ayırma
    - kilitli bir pdf'i açma

daha ne yapsın? allah aşkına ne yapsın?

fonksiyonlarının hepsini kullanmadım ama kullandıklarımdan memnun kaldım (pdf ayırma, birleştirme). kullanın, kullandırın arkadaşlar.

(kendi malım olsa bu kadar reklamını yapabilirdim sanırım)

edit: oha o kadar yazıp link vermemişim. benim reklamım da bu kadar olur ancak. smallpdf.com
  • yapabildigi herşeyi sınırlama olmaksızın ücretsiz şekilde yapabilen benzeri için;

http://www.ilovepdf.com/
  • pdfle ilgili bir şey yapılmak istendiğinde, "format c" önerili forumları sayfa sayfa okumak zorunda bırakmadan, istenileni çat diye yapmaya imkan sunan günün kahramanı.
    ona yolu düşen insan ne şanslı insan, onu tasarlayan ekip ne güzel ekiptir.
    kullanın efendim.
  • dosyaları tek tek çevirdiği yetmiyormuş gibi, dosya sayısına da sınır getirerek kendinden soğutan dönüştürücü.
    sayesinde pdf2doc ile tanıştım. hem aynı anda 20 dosyaya kadar dönüştürebiliyor hem de dosya biçimine zarar vermiyor. diğerleri gibi eksik dönüştürme, 2 sayfadan fazlasını dönüştürmeme sorunları falan da yaşamadım. smallpdf i rahatlıkla unutabilirsiniz.
  • bitirme tezimden güzel bi not alırsam sağlam bi donation yapıştıracağım site. çok yardımı dokundu sağolsun.
  • güzel çalışan bir benzeri için bkz
  • isviçre kökenli bir sitedir. tamamen bağışa dayalı olarak çalışır. pdf ile ilgili tüm işleri online olarak yapabilir. tek tıkla ne istiyorsanız önünüze sunar. 17 dil destekler. türkçe de dahil.

sonsuza kadar var olması dileğiyle.
  • fevkaladenin fevkinde hayatımı kurtarmış site. durdum mu yapıştırdım 3 $ donation'ı!
  • beş tane pdf koyuyorum birleştirmek için, o ilerleme çubuğu ilerliyor ilerliyor. takkk, duruyor, yüklenmiyor.

defalarca deniyorum, zilyon tane farklı tarayıcıdan deniyorum, yok olmuyor. yüklenmiyor.

pdf birleştirmek için başka denizlere yelken açmak zorunda kaldım maalesef.

alternatifi için: http://jinapdf.com/tr/
hesabın var mı? giriş yap