şükela:  tümü | bugün
 • samsung'un samsung olmayan cihazlardan (iphone, blackberry, nokia, lg, sony) data aktarma aplikasyonu. ancak son versiyonunda özelliğini yitirmiştir, gelişmiyorlar geçiştiriyorlar.
 • markası samsung olan telefonum kies tarafından desteklenmeyip bu programcığa yönlendirildi. şimdi de bana bazı bilgilerimin kendileri tarafından yedekleneceği, 2 yıl veya uygun buldukları sürece de silinmeyeceği, ayrıca bu verileri çeşitli amaçlarla kullanabilecekleri madelerini içeren bir anlaşmayı dayatıyorlar. dayatıyorlar diyorum, çünkü kabul etmezsem programı kuramıyorum. kies'i de kullanamıyorum. bu nasıl iş eyyyyyy samsung?
 • mobil sürümünün harikalar yarattığı uygulama. pc sürümü ise sürekli hata veriyor, kullanışsız.
 • kies neleri yedekleyeceğini veya neleri geri yükleyeceğini tek tek seçebilme fırsatını sunarken, bu fırsatı sunmayan uygulama.
 • mobil sürümünü kullandım az önce. muazzam bir uygulama.

  eski telefonumdaki tüm verileri, son görüşmelerden, rehber mesajlar uygulamalardan uygulama ayarlarına her şeyi yeni telefona aktardı.

  aferim samsung.
 • samsung s5 ten s8 'e geçerken kullandım. daha iyi bir alternatifi yok zaten mecbur bu programla taşıdım ama programın eksileri var.
  whatsupp sohbet geçmişlerini medyası vs taşımıyor. bunu ayrıca google drive üzerinden yedekledim ama yeni telefona kuramadım. uğraşamadım bıraktım 0 olarak kullanacağım yeni whatsupı artık.
  2. olarak kişisel değişikliklerinizi yeni telefona aktarmıyor (misal eski telefonda tuş sesi titremesi kullanmıyorum yei telefonda da ayarlayabilirdi gibi...)

  programda zaten neler taşıdığını yazıyor. şart bir program çok gerekli bayada yararlı olmuş evet ama daha geliştirilmesi lazım eksikleri var.
 • iphone 7 den note 8 e gecerken kullandigim ve vay be dedigim program. tek yapmaniz gereken note 8 den cikan adaptoru note8 e sonra iphone kablosunun usb tarafini adaptore ve diger lightning tarafini iphone a baglamak bilgisayar bile lazim degil kisaca iki telefonu birbirine bagliyorsun wattsup gecmisi ve uygulamalarinizin bir kismi( appstore da olup cihazin playstore da bulamadiklari) haric hersey sizinle birlikte note8 e terfi ediyor. apple dan samsung a gecerken veri kaybetme korkusu son bulmustur. kullanin kullandirin
  edit: soranlar oldu wattsup gecmisinin gelmeyis sebebi ios un icloud disinda bir back up a izin vermemesi. ios google account ile back up izin verdiginde bu sorun da kalmayacak
 • tek kelimeyle hayat kurtaran yazılım. ezkaza yeni cihazının rootlu ve samsung hesabınıza giriş yaptırmıyorsa bile eski cihazınızdaki tüm verileri usb veya wifi üzerinden 5 dakika gibi sürede takır takır söküp alan program.

  samsung cihaz değiştirenlerin aklında bulunması gereken program. yapmanız gereken yeni cihazınızda aktarım izni istendiği anda eski cihazınızda smart switch programını açarak ve bir adet pin girerek eski cihazınızda bulunan her şeyin aktarılmasını keyifle izlemek.
 • çökmüş olan iphone'umdaki verileri yeni aldığım sansumg cihazıma mobil olarak aktarmaya çalışıyorum ama whatsapp benim için tek önemli olan şey bunun yanı sıra tüm gruplardan ayrılmış görünüyorum cidden sinirlerim bozuldu saatlerdir uğraşıyorum bitmedi ağlayacağım.