şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunu. henüz çok yaygın değil ama yakında herkes tatafından bilinecek diye düşünüyorum.

şu an google playde strateji oyunlarında trend olarak 1 numaraya yükselmiş durumda.
  • aşırı zevkli zeka oyunu.
    baya bir sardım oyuna şu sıralar, paladini level 3 seviyesine geçirince istatistiklerim düzelmeye başladı.
    şimdi sıra şamanı bulmaya geldi ondan sonra takım tamamlanacak.
  • başlayalı 10 gün civarı olan ancak neredeyse tüm herolar açılmak üzere, hero sayısı çok az ama sanırım yeni yeni herolar yükleyecekler.

şanslı olanın ve elinde iyi herosu olanın kazandığı oyun
  • çok keyifli ve bi o kadarda stratejik oyun. oyundaki seviye seviye kart diziliminiz değişiyor. şuanda arena 5'de cadı-vahşi savaşçı-satır-asilzade ile oynuyorum. oyundaki kartların gelişimini buradan görebilir ona göre destenizi dizebilirsiniz.

http://smashingfour.wikia.com/…i/smashing_four_wiki

bu arada lokalde 70. olan '' ımmortalsouls '' klanımıza katılabilirsiniz.
  • kürelerin açılması çok ama çok uzun süren oyun. yeni başlayanlar tokat manyağı oluyor. heroların özelliği açılınca adam olacak ta o zamana kadar sıkmasa bari.
  • zekayla alakası olmayan oyun. ılk başlayan hele hayaletle başlıyorsa kazaniyor baştan. sinirle yazdım biraz da abartmış olabilirim normalde fena değil.
  • yeni klan görevi gayet güzel olan oyun. çok oynayan çok gelişecek artık.
  • oyundaki kart mantığı görev mantığının fikir babası kesinlikle supercell'in ürettiği clash of clans'tır. oyunda tam kazandım derken duvardaki sekme şeysi vs her şeyi hesaplayınca oyun kazanabiliyorsunuz. ama badsay'in de dediği gibi kürelerin açılmasını biraz daha kısaltabilirler, çünkü 3 saat sürüyor en basit küre ve 4 tane küre yeriniz var. 12 saat yapıyor. amaçları elmas kullandırıp elmas satmak ama burası türkiye kardeşim, acıkmayayım diye sıçmayan elemanlar var. küre süresini düşürün düşürün. sonrası, elinize sağlık.