şükela:  tümü | bugün
 • aixin sistem yönetim toolu, solarisin güdük admintoolunun yanında harikalar yaratabilecek kadar yetenekli bir tooldur, ayrıca yaptığı herşeyi nasıl yaptığını, sistemde hangi komutların çalıştırıldığını göstermesi ayrı bir lezizliğidir, x windowda çalışır, x windowda çalışmayan versiyonunun adı ise smittydir. (bkz: tty)
 • aix sistem yapisi diger unixlere gore birtakim farkliliklar gosterdigi icin, nerde ne vardi aramadan islem yapmayi kolaylastiran tool.
 • (bkz: la schmit)
 • sosyal medyada iletişim tasarımı zirvesi diye de geçen organizasyon 13 nisan 2012 günü anadolu üniversitesinde düzenlenecektir. kendilerine öğrenci ve sektör arasında bir köprü oluşturmayı görev edindiklerini söylüyorlar.
 • (bkz: #60188229) minik pipişini sokacak delik bulmak amacıyla onca şeyi okuyacağına toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine okumalar yaparsa güç ve statüye değil de karşısındakinin beynine tapmayı isteyen bir kadınla tanışabilir. böylece daha önce yaşadığını zannetmediğim sevilme duygusunu doyasıya yaşayabilir ve hayatını seks yapabilmek amacıyla yönlendirmek zorunda kalmaz.

  yalancı ve manipülatör bir anne * tarafından yetiştirilmiş olmanın sancılarını sözlükte kadınlara saldırarak hafifletmeye çalışıyor muhtemelen. bir de bunu biraz düzgün kelimeler seçerek yapmış ancak konu hakkında yeterli gerçek bilgiye sahip kişiler için "kadınlar çiçektir, narindir aga" dan öteye geçemiyor söyledikleri maalesef.

  ankara'daysa kendisine psikiyatrist önerebilirim bu arada.
 • kral adam. daha çok yazmalı 100 entry nedir.
 • kezban delirtici, feminiklerin ve meriçlerin ortak düşmanı, argümanlarını kullandığı kaynaklarla birlikte net şekilde ifade edebilen, zamanın ruhunun dayattıklarını sorgulayabilen yazar.

  kendisine ve ailesine saldırarak puan kazanmaya çalışan, kadın olmasını avantaja çevirip mağduru oynayan, sorunlu ve zavallı kezbanları muhatap almamasını dilerim.
 • (bkz: ayrn)
 • çok büyük ihtimalle skeptico'dur kendisi. skeptico'nun sadece dırdır başlığına yazdıklarını okumuş biri olarak henüz çok az sayıda entry'si olmasına rağmen yazım tarzı, üslubu ve ilişkilere olan yaklaşımı neredeyse birebir aynı. herhangi bir düşmanlık beslediğim için değil ''ben demiştim'' demeyi çok sevdiğim için yazıyorum bunları. tahminim bu yönde.

  ayrıca entry'leri arasında dolanırken gözüme çarpan #63322940 ve #60188229 no'lu girdilerinde skeptico'ya atıfta bulunmuş. kimliğinin ortaya çıkmaması için bir taktik tabii. ama bence kendisi için fazla acemice olmuş. şüphelenilmemesini isterken şüpheyi üstüne çekiyor.

  bu kadar şeyin üzerine eğer yanılıyorsam da reenkarnasyon falan artık her ne sikimse ruhu ondan buna geçmiş işte bir şekilde. adamlar aynı şeyleri yazıyorlar amk.

  neyse sonuçta kim olursa olsun kendisi feminazilerin korkulu rüyası, kezbanların aşağılık komplekslerinin yegane sebebidir. kendisini takipteyiz efendim. soracağınız falan varsa yüklenin beyler.

  not: bu arada kendimi de fuatavni'yi bulmuş gibi hissediyorum şu an. teşekkürler ekşi sözlük, teşekkürler smit.