• aixin sistem yönetim toolu, solarisin güdük admintoolunun yanında harikalar yaratabilecek kadar yetenekli bir tooldur, ayrıca yaptığı herşeyi nasıl yaptığını, sistemde hangi komutların çalıştırıldığını göstermesi ayrı bir lezizliğidir, x windowda çalışır, x windowda çalışmayan versiyonunun adı ise smittydir. (bkz: tty)
  • (bkz: la schmit)
  • aix sistem yapisi diger unixlere gore birtakim farkliliklar gosterdigi icin, nerde ne vardi aramadan islem yapmayi kolaylastiran tool.
  • (#70210518)
    sanırım bu başlığın* ruhunu düşünsel bazda en güzel ifade eden entry, kutlarım.
  • ilginç bir arkadaş. evrimsel psikoloji ile ilgili anlattıklarını ve bazı tespitlerini beğeniyorum ancak sanki biraz aşırıya kaçmış bir kadın düşmanlığı bulunmakta.
  • sözlüğün en dolu adamlarından biri. mutlaka takip edilmeli.

ne yazık ki çok az yazıyor.
  • öz kardeşim. hukuki bir sorunu olursa danışmak için çekinmeden bana yazabilir.
  • az önce bir "kitabını" okuduktan sonra sayfasına gelip birkaç kitabını daha okuyarak tanıma şerefine nail olduğum, sözlüğün en dolu adamlarından biri. sadece tespit değil yazdıkları, bilgi var içinde.

bu başlıkta ters birşey yazan olursa kiraz ağacından kamçı yapar, erol taş gibi döverim.
  • kezban delirtici, feminiklerin ve meriçlerin ortak düşmanı, argümanlarını kullandığı kaynaklarla birlikte net şekilde ifade edebilen, zamanın ruhunun dayattıklarını sorgulayabilen yazar.

kendisine ve ailesine saldırarak puan kazanmaya çalışan, kadın olmasını avantaja çevirip mağduru oynayan, sorunlu ve zavallı kezbanları muhatap almamasını dilerim.
hesabın var mı? giriş yap