• betanın ilk günlerinden beri oynadığım season 4 'e büyük umutlar bağladığım oyunumdur. yıllar geçti kendisinden vazgeçemedik, ayrıca da o morrigan nedir arkadaş ben son zamanlarda hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum bu oyunda *
  • adc olarak oynanılan karakterlere yeterince lifesteal yüklediğinizde solo veya mid oynayarak harikalar yaratabileceğiniz oyundur.
  • elimde humblebundle'dan kalma "loki pack" olan oyun. ne işe yaradığını çok bilmiyorum sanırım karakterlerden birini açıyor. ihtiyacı olan yeşillendirebilir
    edit: link gönderildi
  • herolara, gameplayinglere şöyle bir baktım da lol'ün yere inmiş hali gibi.
  • üçüncü kişi bakış açısıyla oynanan moba. bu oyunun en sevdiğim yanlarını sıralamak gerekirse ; kesinlikle ilk başta karakterlerin mitolojik tanrılar olması, oyun içinde bulunan çok kapsamlı radyo sisteminin olması(belirli bir alışma sürecinden sonra artık ne chat ne konuşmaya ihtiyaç duymadan takımınızla anlaşabilirsiniz.) ve ayrıca oyuncu kitlesinin mantıklı insanlardan oluşmasıdır.tabi bunun bir sebebi de bazı moba diye kastettiğimiz oyunlarda, örnek vermek gerekirse (bkz: league of legends), supportların takımına aşırı bağımlı olması.oysa ki burada smite oynarken support rolündeki tanrılarla ki bunlar genellikle tanklar oluyor, yeterince hasar bırakıp oyunu değiştiren rollere bürünebiliyorsunuz.bundan dolayı takımı bozan birileri olsa bile diğeri seve seve diğer role geçmeyi kabul edebiliyor ki bu da kitlenin kalitesini yükseltiyor.

belirtmeyi unutmuşken en sevdiğim oyun modu arenadır.e yorumlamam bu kadar.
  • yeni baslayanlara en onemli tavsiyem: conquest modu disindaki modlar tamam eglenceli, ama sadece onlari oynayip conquest'e hic dokunmazsaniz bir sure sonra sizin seviyenizdeki oyunculara gore conquest bilginiz cok az kalir, girerseniz hic keyif almazsiniz, karsi takimi feedlersiniz. conquest'i erken ogrenin, en cok onu oynayin.
  • cernunnos diye bir hunter eklendi: nerf'lenmeden oynayin. bu ne amk.
  • season 4 ile birlikte benim gibi diamond god kasan manyaklara da bir selam çakmışlar. diamond ünvanları, diamond recall fx çeşitleri, diamond loading screen üzerinde puana göre değişiklikler ve diamond global emote çeşitleri eklenmiş.

bunları 5-20-50-80 olarak 4 farklı seviyeye göre ayarlamışlar. yanlız loading ekranındaki ekstra yıldız olayını daha çözemedim, her +1000 worshiper için 1 yıldız eklenir diye açıklama yapılmış ancak benim 3500 worshiper kastığım god için hala daha normal diamond simgesi var, insan oraya 2 yıldız daha atar hi-rez kardeş...

şimdilik 20+ godla diamond master olabildim, sıradaki ünvan diamond demigod için 50 diamond istiyor, biraz tutarlı bir sıralama olsa yapalım da 50 nedir anasını satim, bunca yıldır oynarım daha 50 tane -x- yapmış adam da görmedim ayrıca. 80 seviyesini hiç saymıyorum onun normal insani yaşam standartlarında mümkünatı yok. *
  • muhteşem ötesi oyun. iki gün önce indirip arenada defalarca maç yaptım. 5500 puan olunca tanrı almaya niyetlenip kali'de karar kıldım. tabi bildiğiniz şamar oğlanına döndüm ve gelenden geçenden tokat yedim. eğer smite yerine aynı başarısızlığı lol'de yapmış olsaydım yediğim küfür ve beddualardan sonra çoktan ölmüş olurdum. fakat onca kötü oyuna rağmen kimseden kötü bir laf yemedim. dereceli oyunlarda işler nasıl dönüyor bilmiyorum ama başlangıç seviyesinde oyuncuların amacı kesinlikle eğlenmek. bu arada dediklerim avrupa sunucusu için geçerli.

eğer amacınız kafa dağıtıp biraz olsun eğlenmekse kesinlikle tavsiye ederim. lol kanserinden sonra kemoterapi etkisi yaptığını da belirtmek isterim.
  • ramazanla beraber 12-sahur arasi oynadigim oyun. yesillendirirseniz beraber oynariz.
hesabın var mı? giriş yap