şükela:  tümü | bugün
26 entry daha
  • uzun zamandan sonra nerden aklima dustuyse once stumblin’ sonra needles and pins mirildanmaya basladim. sonra taktim cd’yi hala dinliyorum. ozlemisim. bu arada needles and pins’in benim icin ufak bir anisi da var. uni’de the history of rock’n roll aldim secmeli ders olarak. prof ilk derste simdi calacagim sarkiyi bilen olursa sinifa getirecegim plaklardan sorumlu olacak, isterse eve goturup dinleyebilir demisti. sinif belki 20 kisi ve herkes heyecanli. tek yabanci da benim. adam acti ve needles and pins’in ilk notalari dokuldu (linke tiklayin) ben hemen needles and pins by smokie diye bagirdim nasil sevindiysem. baska bilen de cikmadi. elvis falan bekliyorduk demislerdi sonra. neyse, o donem prof’un koleksiyonundaki tum plaklari gozum gibi korudum, plakcalar avrupa’dan gelmis ogrencide ne arar, walkmanle buyumusuz cd’ye yeni gecmisiz 90lar. gittim satin aldim urban outfitters’dan adamin 1960’lardan beri biriktirdigi uber koleksiyonunu dinledim aylarca. en sevdigim derslerden biriydi. * bittabi needles and pins tum muhtesemligiyle kalbimde baska bir yer etmistir ve orijinalinden kat kat guzel yorumlanmistir.

if you think you know how to love me
    stumblin in
    needles and pins