şükela:  tümü | bugün
 • michael jacksonın smooth criminal klibinin sonuna doğru görülebilecek adam... maykıl bi salona girer, içeride çıt yoktur... önce sağ cebinden bi bozukluk çıkarır ve juke boxın içine yaklaşık 10 metreden fırlatıp bu bozukluğu sokar... sonra şarkı başlar, maykıl kızlarla dans eder, kumar oynar, bir iki adamı yere yıkar, eliyle bilardo topunu sıkarak kırar felan... sonra oynaya oynaya üst kata çıkar... üst kattaki iki kadının önünde dans etmeye başlar... kadınlara trip yapayım derken, koridorun sonundaki maykılın arkasında kalan kapıdan erol taş kılıklı, eli bıçaklı, pala bıyıklı, gözleri fal taşı, izbandut gibi bir herif sessizce yaklaşır... kadınlar kaş göz işareti yaparlar maykıla "biri geliyo görmüyosun maykılcııım!" diye ama maykıl hiç tınnamaz, dansa devam eder... herif yaklaşır yaklaşır, tam bıçağı indirmeye hazırlanır ki, maykıl cebinden gümüş renkli bir silah çıkarak arkasını dönmeden herife ateş eder... adam vurulur; vurulmakla kalmaz (niyeyse?) birden havada geri geri uçmaya başlar ve geldiği kapının içinden direk geçerek gözden kaybolur... bu adam klipte 20 saniye de olsa göründüğüne pişman olmuştur herhalde... çünkü adamı o sahneden sonra bir daha gören olmamıştır ve geride bıraktığı en son şey kapıdan geçerkenki izidir... herif uzaya mı gitti, ışınlandı mı? ne oldu acaba?
  (bkz: beat it klibinin sonundaki zangırdayan adam)
 • hiçte alakası yoktur bu şahsın. ortalama bi meksikalı pedro tipi vardır eli maşalı kişinin başkada bi zikime benzemez.
 • kolum kadar bıçağı vardır bu elemanın. ayrıca öyle sonlarda filan değildir, ortalarda bir yerlerde çıkar işte.

  tip olarak beat it'in klibindeki beyazlı adama oldukça benzer. yine de benim favorim ondan önce çıkan bilardo sopasını kıran zenci elemandır.
 • kendisi muhtemelen michael jackson'ın arkadaşı steve harveydir.

  (bkz: steve harvey)

  burada steve harvey 30 sene sonra smooth criminal kostümüyle poz vermiş.

  şurada steve harvey ve michael jackson'ın beraber resmi & radyo röportajı var.

  bu linkte de steve harvey michael jackson'ı anlatmış.