şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 60950 abonesi ve 65 videosu bulunan kanal, dünyanın en güzel, en şirin kedilerine ev sahipliği yapıyor. ilk gördüğünüzde "gerçek olamaz bunlar ya" demeniz hayli olası. bir yıldır takip ediyorum aşağı yukarı. sizlere de tavsiyemdir.
  https://www.youtube.com/…l/uc5rtpev2gby1z8weq16p28g

  beni "ekşi sözlük'te reklamlarını yapacak kadar büyüleyen o son video" ise gerçekten fantastik.

  https://youtu.be/xk_zzhkw1rm

  123 yıllık kediseverim, böyle güzellik görmedim diyebilirim.
 • instagram hesabını 1,4 milyon (küsuratı da vardır kesin) kişinin takip ettiği kedi.

  https://www.instagram.com/smoothiethecat/
 • ilk kez bundan bir sene önce "bu kedi çoğu insandan daha güzel" yorumunu görerek tanıştığım ve aşık olduğum kedi. instagram'a sırf onu görmek için giriyorum. internet aleminin fatihi kedilerdir, bu çok net. bu kedicik smoothie; aşırı güzel, 3,5 yaşında ve tabii ki dişi. 2,5-3 kilo falanmış, küçük çünkü. bir de başka bir kedi arkadaşı var, aynı evi paylaştıkları. o erkek, iran kedisi ve adı milkshake. ara ara videolarda ona da rastlıyoruz. o da çok tatlı. sahibine o uzun tüylerle girdiği savaşta başarılar diliyorum.

  sahibi hollanda'da ya da belçika'da yaşıyor sanırım. sırf bu kediyle tanışıp, mıncıklamak için adama yazdım, cevap vermedi. iki haftadır bekliyorum bakalım, "tamam gel" dese gideceğim, o derece.

  herhalde bir kedi bu kadar güzel, şirin, biblo gibi ve artiz olamaz ya. şuna bakın: https://www.instagram.com/smoothiethecat/

  aşığım sana.