şükela:  tümü | bugün
  • apple cihazlar icin guzel yazilimlar ureten sirket.

www.smule.com

cok sirin isler yapiyolar.
  • çok eğlenceli uygulamar yapan şirket, henüz kötü bir uygulamasına denk gelmedim. bu adamların yaptığı bir şeyi gözüm kapalı indiririm.
  • uygulamaları çok kral olmakla birlikte ücretsiz versiyonları hevesi kursakta bırakan yazılımcıdır. iki gündür ciddi ciddi para veresim var magic piano'ya. uygulamaya para kaptıracağım için mi salağım, para verince backstreet boys şarkıları çalmaya niyetlendiğim için mi bilemedim.
  • müzik üzerine ürettiği uygulamalar inanılmaz eğlenceli olan şirket.

özellikle magic piano uygulaması çok profesyonelce hazırlanmıştır. klasik müziği sevmeyen insanları bile beethoven, chopin ve mozart aşığı yapabilme kapasitesi vardır.
  • sing! karaoke programını üreten şirket. çok eğlenceli bir karaoke programı. tüm dünyadan insanlarla düet yapabiliyorsunuz. kesinlikle öneririm.
  • sabahtan beri magic piano uygulamasindan ayrilamiyorum. pamuk seker gibi bir uygulamadir :)
  • sing! diye bir aplikasyonu var bunların. dün keşfettim. inanılmaz eğlenceli bir karaoke programı. stüdyoda söylemişiz gibi böyle. lakin sonrasında o kaydı bilgisayara indirmenin yolunu bir türlü bulamadım. bulabilen arkadaşları burdan sevgiyle anıyorum efem.
  • autorap uygulaması sayesinde (demo versiyonu sadece iki şarkıyla sınırlı) düz kaydettiğiniz konuşmayı profesyonel rap şarkısı haline getirebilirsiniz. çıkardıkları işler gerçekten takdire şayan.
  • karaoke yapabileceginiz uygulama. yaparken eglendirmektedir.
  • sing! karaoke dolayısı ile yeni oyuncağım..

özellikle şarkı çalışmak için altyapı arayanlara biçilmiş kaftan. böyle bir derdi olmayıp sadece eğlencesine şarkı söylemek isteyenler için ise müthiş keyifli vakitler geçirme sebebi.

bir haftadır kendime neredeyse albüm yaptım, dünyanın her yerinden insanlarla düet yapıyorum, studyo ortamında kayıt özelliği de cabası...

icat edenlerin eli dert görmesin!