şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2012 yılında çıkaracakları ilk albümleri ile ilgili iki teaser yayınlamış grup..

  https://www.facebook.com/snakeroottheband
 • üç tane teaser'ını dinledim demin. prodüktörlüğünü cenk eroğlu'nun üstlenmiş olduğu solo gitarlardan belli ediyor biraz kendini, ama tarzları dinlediğim kadarı ile def leppard'ı akla getiriyor. 2013 başında çıkacakmış albümleri, merak ediyorum.
 • down to ghetto isimli albümleri dijital ortamda satılmakta olan başarılı grup.

  http://www.reverbnation.com/snakeroottheband
 • bülent çallı - vokal
  serhan akalın - gitar ve back vokal
  dost akyıldız - gitar
  ali evcimen - bas gitar ve back vocal ve
  mihraç nar - davul'dan oluşan grup.

  ilk başta dikkatimi çekmesinin sebebi, prodüksiyonun cenk eroğlu'na ait olmasıydı. şarkıları ilk dinleyişte gitar partileri kesinlikle dikkat çekiyor, vokal de oldukça güçlü. sound olarak da çok güzel geliyor kulağa; türkiye'de rock türevlerindeki albümleri düşünecek olursak, müziklerinden tutun da albümün mix & mastering'ine kadar her şey türkiye standartlarının üstünde.

  velhasıl kelam, oldukça keyifli bir albüm olmuş. türkiye'den böyle güzel işler çıkınca insan onlar adına gururlanıyor, mutlu oluyor. bu arada grubun youtube kanalında bir kaç teaser mevcut.
 • roses whisper your name isimli şarkıları bana bon jovi'yi anımsatı nedense, harika şarkı.. buyrun efenim klibi,

  http://www.youtube.com/watch?v=dk3vq-c_xjo
 • müzikalitesi sağlam kişilerden oluşan bir müzik grubu. yeni kliplerini de yayınladılar. bahtları açık olsun. iyi şeyler yapacaklarından eminim.
 • 16 ocak perşembe saat 22:00 de yine kadıköy shaft barda sahne alacak grup..

  https://m.facebook.com/events/187497501457952
 • çok çok iyi rock grubu. tam gaz devam. burayı okuyorlarsa kendilerine tavsiyem, vevo, spotify, itunes vb çeşitli uygulamalara, yazılımlara kendi gruplarını kaydetmeleri, bazılarında varsınız gerçi. ama daha aktif olarak rol almak gerekiyor. buralara has pazarlama yöntemleri var. amerika' da tmz.com vb sitelerden reklam alınabilir. sağlam müzik blogları var. ciddi anlamda bir pr' a ihtiyaç var. umarım bu pr' ı sağlayabilirsiniz kendinize. bence günümüzde pr ise spotify vb platformlarda kurumsal bir duruşla elde ediliyor. gözden kaçırmamanız dileğiyle.

  ilk defa bir türk grubu youtube a reklam verirken görüyorum. umarım diğerleri de feyz alır sizden. başarılar.