• ınternet üzerinden hediye olarak aldığım ayakkabıya hediye paketi ve not istemiştim. lakin bi geldi ki paketi geçtim kargo poşetine bile konulmamis. bildiğiniz aya kkabi kutusunun üzerinden iki kere koli bandı geçilmiş ve fatura da üzerin e yapıştırılmış öyle açık açık.

üzüldüm mail attım. hemen ertesi gün dönüş sağladılar. açıkçası çok şaşırdım bi firmadan bunu ilk kez görüyorum. bana inanmazlar diye fotograf cekmistim ama hic gormek istemeden direkt telafi edelim dediler.küçük hediye yollamak istediklerini soylediler ayrica bu şekilde yollayan kişiyi de uyaracağız dediler.

kimsenin zor durumda kalmasını istemem. ama bu nazik tavrı da takdir ettim doğrusu.

hediyemi bekliyorum haha :) gelince yazarim

edit: geldi hediyem kısa bi sürede geldi ama ben yazmayı unutmusum. biliyorum çok beklediniz ama eheuehueeuh

puma marka beyaz hos bir tişört yollamışlar.tesekkursss
  • ankarada kizilaya ilk açtıklarında mağaza tasarımıyla dikkatimi çekip içeri dalmami sağlamış kasadan ayrılan insanların elinde yalıspor posetleri gormemle beni dumura uğratmış yeni ama şimdiden favorim olan ayakkabı mağazası..aslında ayakkabı ağırlıklı mağaza demek daha doğru çünkü adı üstünde ayakkabı ağırlıklı olsa da adidasin internette görüp hastası olduğum ama kendi mağazalarında bile bulunmayan tişörtlerini bile burda bulmak mümkün..

açıldıktan birkaç hafta sonra alışverişe direkt oraya gittim..avmde olmaması benim için büyük avantaj nefret ediyorum havasız yiyecek kokulu avmlerden.. sneaks cloud sağolsun arada yeni ne gelmiş diye girip dolaşmadık yol ustunde boyle tertemiz net..

çok net söylüyorum ayakkabı alacaksaniz direkt buraya uğrayın internetten getirtmeyi planladığım, boynerde bile yoktu o kadar çeşit olmasına rağmen burada buldum..neyse büyük bir rahatlamayla kasaya gittim odedim falan..yeni kendilerine özel çanta torbaları gelmiş.. boyle alt koseyede by yalispor diye ilistirmisler..

bilen bilir yalispor karşıyaka çarşıda arada ufak bir dukkanla başlamıştı..ilk spor ayakkabilarimizi bircogumuz oradan aldık çocukken -kinetixti hiç unutmam, sonra reeboka oradakiler sayesinde kesin bir yükseliş yasamistim- her neyse yalisporu gorunce şehrinden doğup buyudugu yerden uzakta yaşayan biri olarak tatlı bir hüzün yaşadım..böyle oradan ciktigimda ayağımda yeni ayakkabılar sahile kosusum aklıma geldi yüzüme imbat çarptı sanki..öyle bir ev hissiyatı.. çevremde ayakkabi almak isteyen olunca tutup kolundan göturuyorum buraya..bi karşıyaka ev hasreti dinmesi yaşıyorum kısa bir an..çalışanların sıcaklığı da etkili bunda izmirli mi seçtiler acaba özellikle..

önünden geçerken su sıcaklarda sıcaklığı dindirme bahanesiyle girip iki uç şey alıp farkında olmadan cikmalik bi yer..takipteyim..yeni converseler geldiği an damlıyorum..
  • stok amaçlı ayakkabı alırsanız mutlaka kontrol edin, bana 2 sene önce 2 tane sol ayak air force satmışlar, bugün haberim oldu...
  • yalıspor mağazası. internette arattığım **yorumlardan sonra tedirgin oldum ancak aradığım ayakkabı bir tek burada ve korayspor'da vardı. korayspor'un yorumları da bundan çok farklı değildi açıkçası ve yalıspor'da ürün 95 tl daha ucuzdu. acaba denesem mi acaba denesem mi derken bir baktım ki kapıda ödeme seçeneği var yapıştırdım siparişi. böyle olunca nasıl olsa olmayan ayakkabı için kartımdan para çekip sonra iadede sorun çıkarma şansları olmayacaktı. ayakkabı 4 günde elime ulaştı, üründe de hiçbir sıkıntı yok. eğer illa buradan bir şey almak isteyen olursa kapıda ödeme seçeneğini tavsiye ederim, 6 tl fazla verin kafanız rahat olsun.
  • zor bulunan ayakkabı modellerini uygun fiyata alabileceğiniz, müşteri hizmetleri başarılı, sorunsuz bir alışveriş sitesi. numara vb. değişiklikler sorunsuz ve hızlı şekilde gerçekleştiriliyor. kesinlikle önerilir.
  • uzak durulması gereken firma! haklarında yasal işlem de başlatacağım. indirimli gördüğünüz ürünleri göndermeyip 10 gün sonra elimizde yok diyerek iade içinde binbir uğraş vermenize sebep oluyorlar. üstelik elimizde yok dedikleri ürün de satıştayken : )

(bkz: #86551193)
  • web sitelerinde siparişi yurtiçi kargoyla gönderdiklerini söyleyen, ama ups kargoya ürün teslim eden firma.
  • internet sitesinde bir ayakkabı beğendiğim site.

ayak numaram 46 olduğundan dolayı*sadece burada bedenimi bulduğum ayakkabıyı sipariş etmek istiyorum.

kargo geldiğinde salatalık ya da replika bir ürünle karşılaşmak istemediğimden dolayı, buradan alışveriş deneyimi olan yazar/çaylak arkadaşların yeşilini bekliyorum.
  • rezalet bir firmadır efendim kendileri. verdiğiniz sipariş stoklarında olmadığından size gönderilmez, o zaman dersiniz ki siparişi iptal edelim paramı geri ödeyin tamam derler ama belirtilen süre içinde paranız yatmaz. müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil zaten o yüzden kendilerini tebrik diyorum.
  • dün verdiğim siparişten sonra beni arayıp sipariş verdiğim üründen ellerinde bir tane olduğunu, onun da teşhir ürünü olduğu için defolu olduğunu ve gönderemeyeceklerini söylediler. okuduğum, araştırdığım kadarıyla başka insanlara da aynı şeyi söylemişler, bu bir çeşit pazarlama politikası falan mı anlamadım ama zaten güvenemediğim için kapıda ödeme seçeneğini seçmiştim. iyi ki de öyle yapmışım, bi daha da alışveriş falan yapmam. sonra uğraş dur para iadesi için.
hesabın var mı? giriş yap