• böyle bir kıyası kompleksli ve çirkin buluyorum. yabancı çikolata her zaman daha iyidir istediği kadar pahalı olabilir ama yerli çikolata sen kimsin de fiyat koyuyorsun demek gibi.

kaldı ki tadelle her şeyiyle orijinal bir lezzettir. kalitelidir ve aynı tadı başka yerde bulamazsınız. hani alman ürünü olmuş olsa burada nutella gibi fanları olurdu.
  • tadelle'nin daha güzel olduğunu değiştirmez.
  • ikisinin aynı şey olmadığından kaynaklanıyor olabilir. tadelle saf çikolata keyfi sunarken snickers abur cubur keyfi sunuyor.
  • gayet normaldir.
    büyük boy tadelle yediğinizde gün boyu başka tatlı yemeseniz de yetiyor. ne kadar ekmek o kadar köfte.
  • tadelle'yi oldum olası sevmeyen bir insan olarak bana daha da ilginc gelen durumdur. hayır tadı zaten bir şeye benzemiyor bir de ölümüne pahalı. ayrıca snickers yerine (bkz: eti maximus)*
  • snickers'ın üretim tarihi çok eski iken tadellenin ki ona göre epey yenidir. özellikle migroslarda, çağdaş marketlerde dikkat ettim en yeni snickers üretimi ekim ayına ait, bounty ise çok daha eski üretim tarihinde. alışveriş yaparken çikolata bile olsa üretim ve son kullanma tarihine dikkat etmeli.
  • bende her markete gittiğim de ulan bu tadelle'nin fiyatı ne böyle ne kadar pahalı yuh falan derdim taa ki paraya kıyıp bir tane alıp tadına bakana kadar.nitekim tadelle eskisi gibi değil ve oldukça değişim geçirmiş.bir tane alıp yediğinizde kesinlikle fiyatını hakettiğini anlıyorsunuz.tadı piyasadaki çoğu çikolatadan çok daha lezzetlidir ayrıca snickers ile kıyaslanamaz bile.
  • tadella sanset gıda tarafınca üretilir. fındık ve kakao oranı fiyatta etklidir. zira en kaliteli ürünlerden biri. snickers'ın fiyatının 1 tl olmasının sebebi hem öncekine doğru daha düşük gramaj hem de geçen son 2-3-seneden itibaren snickersın rusya'dan gelmeye başlamasıdır. zira avrupadaki zinikırs dahayüksek gramajlıdır. ürün aynı ürün ama sıkıntı yok. twix gibi.
  • snickersı eski snickers zanneden zavallıların anlayamayacağı fiyat farkı. tadelle bu dil papillalarının can dostu.
  • tadelle şu an 2 tlden satılmasından dolayı eski olan fiyat farkıdır.bunun yanında bir bakkal olarak söylüyorum ki snickers kalite olarak tadellenin yanından geçemez.
hesabın var mı? giriş yap