şükela:  tümü | bugün
 • 8 aralığa kadar sürecek, snooker'da sezonun 2 numaralı prestijli turnuvası. 2. tur maçları oynanmakta, skorlar şuradan takip edilebilir.

  http://livescores.worldsnookerdata.com/…ament/13630
 • marcus selby - dott macinda kabak çiçeği tabirinin gectigi turnuva..
  edit: selby ceyrek finalde,ronnie o'sullivan da oyle..
  6-0 ne aq ya.. sullivan aldi istakasini gitti.
  edit2: neil robertson i da ceyrek finalde gormek istediğimiz turnuva
 • çeyrek finalde stuart bingham, turnuvaya roket gibi başlayan o'sullivan'ı 6-4 ile essex'e yollamış ve böylece ilk yarı final eşleşmesi robertson - bingham şeklinde olmuş. akşamki mark selby - barry hawkins ve mark allen - ricky walden maçları ile diğer 2 yarı finalist belli olacak. seri ve güzel bir turnuva oluyor.
 • bu akşam oynanacak yarı final eşleşmeleri mark selby - ricky walden ve neil robertson - stuart bingham şeklinde oldu. dün gece hawkins maçı 5-3'e getirip tam işi bitirdi derken, leicester'lı yine adama noluyor lan dedirten bir geri dönüş ile 6-5 aldı maçı. selby'i sevmiyorum ama adamın oyun disiplini ve işine olan saygısı çok yüksek. 10-1 geriye düşse 11-10 maçı almak için oynuyor, gitti artık diye bir tane rast gele vuruş yapmıyor. bir sporu da böyle oyuncular ayakta tutar.
 • olası bir neil robertson - mark selby finali tadindan yenmez.. motivasyon disiplin kararlilik yetenek ve uzak potlarin birbiriyle rekabet edecegi bir mac olacaktir.
 • an itibariyle 8-7 neil in ustunlugu ile giden mac.. ama shaun murphy nin attigi tweet e gore, maci mark selby kazanacak.. gonlumuz leicester'lidan yana..
  edit: karsilasmanin son anlari 2 oyuncunun da ellerini titretmistir, acikcasi daha kaliteli bir final maci bekliyordum, 2 oyuncunun da kacirdigi oyle pozisyonlar var ki, aklimda kalanlardan biri neil robertson in kacirdigi pembe top, selby nin son siyah topu cebin agzinda olmasina ragmen kacirmasi vs.

  yine de tebrikler diyoruz neil robertson a..