şükela:  tümü | bugün
  • adana'da yayılmakta olan, ilk kez geçen hafta gittiğim burgerci.

yorgunum özet geçeyim:

- menü, sunum ve servis güzel. mekanı da güzel yapmışlar. adana için yeni konseptler bunlar, sunum işine iyi çalışmışlar aferin.

fakaaat,

- iç mekanda klima yetersiz. adana gibi yerde ağustos ayında "klimada oturalım da azcık nefes alalım" diyorsun ama bir de ne göresin, içeride terliyor insan.
    - köftede ve patateste "buzluk tadı" var.ve bu bence bir gıdanın başına gelecek en kötü şey. o köfte ve o patates resmen "merhaba biz buzluktan yeni çıktık, buzumuz çözülmeden pişirildik ve zaten dondurulma koşullarımız da uygun olmadığından kokular da birbirine karışmıştı hep, hafif kekre tadımız bundandır." diye konuştu benimle. ha yedim mi yedim. ben yerim arkadaş o ayrı bir şey. ama bir daha gider miyim = hayır.

butik burger ve "steakhouse" denen şeyler adana'da halen pek yaygın değildir, o piyasa yeni yeni gelişiyor. o yüzden so big burger bence iyi bir girişim. tamamen kabul. ama sen böyle yaparsan nasıl olacak bu işler sevgili gardaşım?

esenlikler diler, burgerimi istanbul'da yer, adana'da efendi gibi ocakbaşına giderim.