şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güney kore'li pek bir yetenekli oyuncudur ve sanırım dünyanın en yakışıklı erkeğidir. oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık (rapper kendisi) ve zamanında yüzücülük ve modellik yapmıştır. boylu poslu endamlıdır. derin bakan güzel gözleri ve pek bir estetik elleri vardır. 1977 doğumludur. kendisini mianhada saranghanda ve cain and abel gibi dizilerde veya rough cut ve sophie's revenge gibi filmlerde izleyebilirsiniz. tüm asyaya hatta yavaş yavaş dünyaya yayılan ününe karşın mütevazıdır (hayranları karşısında ağlayacak kadar). oyunculuğa uzun süre önce başlamasına rağmen kore'deki bitmek bilmeyen (2 yıl) askerlik yüzünden kariyeri sekteye uğramıştır. ama yine de az ama öz işler yapmıştır sevdiceğim. beni kazık kadar halimle 15 yaşında hay sukul müzikıl hayranı bebelere çevirmiştir bu yüzden biraz kızgınım kendisine. neyse daha ciddi konulara dönersek bir aktör olarak da gerçekten beğeniyorum kendisini. oynadığı yapımlarda hissi direkt seyirciye geçirebiliyor. öyle ki biri ona zarar verdiğinde öldürmek istiyor deli gönül, yada o kötü bir şey yaptığında "nasıl yaparsın bunu" derken yakalabiliyor insan kendini. kısacası bu adamı beğenirim. beğenmeyene akıl sır erdiremem, arkadaşlığımı keserim hatta çok pis dalarım. kendisinin akıllara zarar resimlerden bir demet sunarak bugünkü kamu hizmetimi yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyorum.

  (bkz: seksi fotoları için bakınız)
  http://lh4.ggpht.com/…aaaaaia/umzpjdu_yfo/sjs05.jpg
  http://media.photobucket.com/…i/0335218855.jpg?o=21
  http://media.photobucket.com/…n/others/s41.jpg?o=93
  http://img1.cdn.crunchyroll.com/…52b1ca730_full.jpg
  http://3.bp.blogspot.com/…w/s1600-h/so ji sub 2.jpg

  daha da gider bu...
 • duruşunda kamburluk vardır...
 • korelilerin ilhan mansız'ı.
 • yanakları naturel botokslu, güney kore'nin on numara oyuncusu.

  mianhada saranghanda dizisinde meslektaşlarına taş değil kaya çıkarttığına gözlerimle şahit oldum. ayrıca aldığım duyumlara göre 2009 yapımı cain and abel dizisiyle zaten geniş olan hayran kitlesini 10 ile çarpmış, ünü japonya başta olmak üzre tüm asya'yı sarmıştır.

  (bkz: yakışır)
 • on numara oyuncudur. asyanın gurularındandır. bir diğeri için (bkz: woo-sung jung)
 • lisanslı yüzücü, boncuk boncuk ağlayan adam. su ji sub/ so ji seob diye de geçer. 4 kasım doğum günü. bir de kafadan vurulma bağımlısı. ilk oppam olur. habersizce terkettim ama sms/mail bile atmadan, wasabi sürücem dilime..

  ayrıca: (bkz: jo in sung)
 • misa/i am sorry i love you dizisiyle asyayı kasıp kavuran güney koreli yüzücü, oyuncu, manken. eline sigara yakışan adamlardandır...memories of a geisha filminin güzel oyuncusu zhang ziyi ile sophie's revenge'i çekmiştir 2009'da. kendisi en son road no 1 isimli kore savaşını konu alan dizide görülmüştür.
 • fazla popüler. ne kadar iyi bir oyuncu olduğu anlaşılamamakta, sadece rough cut filmi bile bunun en iyi kanıtı. umarım bir gün kim ki duk'un yönettiği bir filmde oynar, böylece bizde bu muhteşem iki ismi yan yana görmüş oluruz.
 • o ağlasın ben ağlayım..bir adam böylemi güzel ağlar..
  lakin artık kendisini daha kaliteli sinema yapımlarında görmek isteriz,harcamasın kendini uyduruk yapımlarda.
 • küçük emrah bakışlarını es geçersek gayet eli yüzü düzgün bir abimizdir. ghost'ta da iz peşinde'deki mehmet aslantuğ styla yaklaşımını benimsemiş olması da beni benden almakta o da ayrı mevzu. her dizisinde kafadan vurulması bir de gaza gelip bağırması olmasa tadından yenmeyecektir ayrıca.