şükela:  tümü | bugün
  • bunlara bir hediye paketi verilir. paketin üstündeki kartta "this may hurt a little but it's something you'll get used to" yazar. tabii içinden bir adet stinkfist çıkar. sonra "knuckle deep inside the borderline" olunca bi daha yamuk yapabiliyolar mı bak bakalım...
  • maynard s dick ve hooker with a penis bu toolculara yazılmış diye de bir şehir efsanesine konudurlar.
  • bir trende:
    -merhaba beyfendi, iyi yolculuklar.
    -size de efendim
    -ne işle meşgulsunuz acaba, sorabilir miyim?
    -tabii ki anlatayım... müzik var hani...
    -müzik aletleri mi satıyorsunuz?
    -hayır, hani müzik grubu var bir tane?
    -menejerlik işi mi yapıyorsunuz?
    -yok hayır. hani tool diye bir grup var.
    -hah, o grubun gitaristi misiniz?
    -hayıır... hani sober diye bir şarkı var?
    -o şarkıyı söyleyen siz misiniz?
    -yook... hani bir yerinde why diyor ya?
    -o why diye bağıran siz misiniz yoksa?
    -hayır, why derken ona parmak atan benim!
  • konserde icra edilen bin senelik (üstelik sober'la aynı albümde olan) flood'ı, yeni bir şarkı zannedip etrafındakilere "ilk kez duyuyoruz sanırım bu şarkıyı, şanslıyız herhalde" bakışları fırlatır sober tool'cusu. yirim.
  • utanmasalar kapı zilini, geri vites melodilerini filan sober diye çaldırır bunnar. ama utanıyolar abisi, çok hisliler valla.
  • schism dinlememiş kişidir, o andan sonra sober toolcusu değil schisim toolcusu olur. bir takımda en sevilen yıldız oyuncunun hep takıma o sene gelen yıldız olmasına benzer bu durum biraz da.
  • tool konserinde* sober'ın sözlerini kartona yazar, kafasının üstünde tutar. fakat ters tarafını. sözleri arkasındaki seyirci okur, maynard boşluğu görür. tabii bakarsa...*
  • tool değil "tools? o da neymiş lan?" derler bunlar. çok geniş müzik kültürleri vardır, ama zamansız yakalarsanız kulaga hos gelen her turlu muzigi dinlerim abiii" derler..
    - megadeth sever misin genç? diye sorunca da "ben death metal dinlemiyorum be aabi? neoöyle bör bör böööğüyolar bi zkim anlaşılmıyo?!" diye cevap veriyolar. ben gördüm onayladım.