şükela:  tümü | bugün
  • ingiltere lisansı ile üretilen pahalı ve güzel bir rus sigarası. black russian adıyla da bilinir.
  • super bir sigara. lila rengi falan ama olsun.
  • coctail olaninin tütünü güzel fakat bütün filtrenin altin renkli jelatin gibi bir kagitla kaplama olmasi ve bunun dise degdiginde biraktigi igrenc tad yüzünden kendinden nefret ettiren nono$ sigara. black russian olani ise cok daha iyi bir tada sahip, yine filtre sorunu var, arada bir james bond filminde kotu karakter görüntüsüne sahip olmak icin yakilabilir.
  • rus. toplanma, bir çok farklı şeyin bir yerde toplanması, insanların bir yerde toplanması.
  • makedonca'da meclis için kullanılan isim.
  • güney afrika'da iken mentollü olanını kullandığım sigara. kullandığım en iyi mentollü sigara olma özelliğini taşır ki beni sigaraya başlatan, alıştıran, sevdiren merette o dur. yalnız g.afrika'dan döndüğümden beri hasretim. ne amsterdam duty free'da, ne frankfurtta, ne hamburgda ne de istanbul duty free'de bulabildim. burdan ricam nerede satıldığını bi bilen varsa sevindirsin şu garibi.
  • beni sigaraya başlatma potansiyeline sahip tek markadır, görüşmeler sürüyor.
  • renkli duman vs çıkartmayan sigara. bu sigarayı türkiye' de bulmak çok zor, fiyatı da epey tuzlu.
  • the dreamers'ta eva green'in sıkça içtiği, an education'da carey mulligan'ın tükettiği, türlü çeşidi olan sigara. renkleri gayet seksi. tabi kötü olanları da var. google'ladıktan sonra, mevcut sitesine girersen 1 kasım 2012 fiyatı 19,90 $ . gayet tuzlu olduğu anlaşılabilir tabi ehehe.
  • marakes menara airportta gayet cuzi bir fiyatta buldugumda, ese dosta hediye ederim diye aldigim, sahane sigara.