şükela:  tümü | bugün
  • sigarayi baslama sebebim olan lanet sigara.

bir arkadasimin istegi uzerine 6 karton getirdim black ve cocktail versiyonlarindan, eleman cayinca elimde patladi ben de ne yapayim bunlari derken bir baktim sigaraya baslamisim.

orijinal sobranie bulmakta zorlanan arkadaslar yesillendirebilir
  • beni sigaraya başlatma potansiyeline sahip tek markadır, görüşmeler sürüyor.
  • instagramda sigaraci diye bir sayfa satıyor. fiyatını sordum 35 tl paketiymiş. çok alırsak indirimli ve kargo bedava oluyormuş.
    yani çok beğendim ama parliamente bile 10 lira verirken içim cız ediyor. bir günlük sigara sonuçta.
  • 'free shop'tan almışlar lan bedava sigara amk iç gitsin' mantığıyla ve bir süre sigaraya para vermeme halinin çekiciliğiyle bir hafta kadar içtiğim rus sigarası.

camel'a nasıl ışık hızıyla döndüm bir ben bir de kasiyer kız bilir.
  • super bir sigara. lila rengi falan ama olsun.
  • rus. toplanma, bir çok farklı şeyin bir yerde toplanması, insanların bir yerde toplanması.
  • coctail olaninin tütünü güzel fakat bütün filtrenin altin renkli jelatin gibi bir kagitla kaplama olmasi ve bunun dise degdiginde biraktigi igrenc tad yüzünden kendinden nefret ettiren nono$ sigara. black russian olani ise cok daha iyi bir tada sahip, yine filtre sorunu var, arada bir james bond filminde kotu karakter görüntüsüne sahip olmak icin yakilabilir.
  • rusça "iş toplantısı,buluşması" anlamına gelen kelime.
  • başka bir rus sigara markası olan ziganovun daha ucuz bir muadilidir.kesinlikle içimi ve ağızda bıraktığı tat kötüdür.ziganovun aksine artık çoğu sokak tablacısında bulunabilir.orjinal olan ziganov içinse londra harrods mağazası alt kattaki tobacco mağazasında 12 sterline alınabilir.
  • yıllarca kısa marlboro light içmiş bir tiryaki olarak son zamanlarda davidoff one slim' e dönerek kendime bir iyilik yapayım demiştim zira slim light sigaralardaki zehirli madde oranları 1/8 ' i kadar diğer normal sigaraların.

çevremdekiler davidoff' u içerken sömürdüğümü söyleyince ve hasbelkader davidoff one slim bulamayıp zehirli madde oranı aynı diye sobranie whites slim aldım. arkadaş mükemmel bir sigara, davidoff' taki gibi sömürme yok, aroması gayet iyi, ilk çekişte marlboro light' dan aldığın hissin aynısını ve yoğunluğu alıyorsun. bugün buldum sigaramı artık ebedi değiştirmem.

benim gibilere şiddetle tavsiye ederim.

tanım: mükemmel bir sigara markası

edit: imla