şükela:  tümü | bugün
 • eskişehirde açılacak yeni pub. eski noxun yerine yarın açılacak. ilk hafta yerli içkilerde yüzde elli indirim var. gidilesi bir yer olacakmış gibi geliyor.

  bu da fermanı:

  social açılıyor !! (eski nox pub)

  sıcacık ve samimi bir ortamda alkollü veya alkolsüz içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz,zengin mutfağından lezzetli yemeklerini tadabileceğiniz,sıradışı konsept ve rahat bir dekorasyona sahip
  social 22 şubat cuma günü açılıyor..

  - social'da neler olacak?

  * hergün saat 20:00 ile 00:30 arası enes kurt'u capcanlı dinleyebileceğiniz - lafını balla kesiyorum - bir bar radyosu..
  (ayrıca internetten radyo yayını)

  * radyo programında ünlü konuklar ve nereye gideceği belli olmayacak güncel veya güncel olmayan konular,sohbetler :)

  * radyo programına telefon bağlantıları ve ilgi çekecek aktivitelerden canlı bağlantılar.
  (örn:depeche mode konseri)

  * radyo ile güncel olan sürekli akacak sosyal medya sohbetleri(hashtag), aktiviteleri,oyunları,ödülleri.. (twitter,facebook,foursqure,instagram vs.)

  * eğlenceli ve tecrübeli bir ekip.
  ayni zamanda güzel ve yakışıklı :)

  * barın arkasında eskişehir'in en iyi kokteyllerini hazırlayan ve eskişehir'deki en iyi mekanlara kokteyl eğitimi veren martin paskovich...

  *uluslararası ve sıradışı içkilerle hazırlanacak dünya kokteylleri..

  * evimizden başka yerde kolay kolay oynama imkani bulamadığımız
  oyunlar; apti,beerpong,hazine avi ve oynadıklarımız;tabu,monopoly, scrabble vs,)

  * sıradışı ama uyumlu tek kişilik veya çok kişilik menüler..

  * kaliteli ve güncel müzik..

  * online rezervasyon..

  kısacası : keep calm and be social !
 • ciddi ciddi merak edip en kısa zamanda gitmeyi planlanladığım bir pub idi burası. ancak fermanlarındaki o, yakışıklı ve güzel ekip muhabbeti ne allasen. neyse uluslararası içkilerini ve dünya kokteyllerini tadacak gurme ergen müşterileri ile mutluluklar dileriz kendilerine.
  edit: imla
 • acilmistir gidilmistir ve eskişehir barlar sokağındaki diğer barlardan farksız olduğu görülmüştür.
 • çok hoş yeni wc simgeleri olan yer imiş: https://twitter.com/…tus/351665924396421124/photo/1
 • içinde şef, müdür, garson, barmen kavramlarının olmadığı, bütün kadro tarafından sahiplenilen yegane mekan.
 • (bkz: social radyo)
 • çalışanları tarafından van'a yardım kampanyası yapan ve eskişehir sözlük tayfası olarak yaptığımız kampanyayı da destekleyip, yardımların mekanda toplanmasına tereddütsüz kabul eden, eskişehir'in en duyarlı mekanı.
 • yaklaşık iki aydır uğramıyordum fakat geçenlerde gündüz vakti eve dönerken karnım da aç, dur şurda bi körili tavuk gömeyim diye tek başıma daldım içeri. birçok öğrenci çift oturmuş kahvaltısını ediyor, bayağı kalabalık var yani. ben de sap sap oturdum bir masaya, her normal insan gibi garson bekliyorum ki sipariş verebileyim. 5 dk oldu yok, 10 dk oldu yok. artık gözlerinin içlerine bakıyorum ama adamlar oralı değil, bildiğin siklemiyolar seni. yoğunluktan filan da değil ha, benim gibi 3-4 grup halinde gelen erkeklerin hiçbirini siklemiyorlar. çünkü adamlar sap, yanlarında şekilli garsonların ilgileneceği güzel kız yok. haklı yani adamlar.

  en son orada çalışan ve daha önce zirvede gördüğüm bi sözlük yazarına verdim siparişi, o getirdi zaten. ve fakat o nasıl berbat bi körilidir arkadaş? safi tuz ve mantardan yapılmış, içinde tavuk yok. evet lan tavuk eti serpiştirilen körilimsi mantar hazırlamışlar bana. servis rezaletinden sonra yediğim berbat ötesi köriliden sonra sağlam bi bela okudum ve yarısını bitirmeden küfür ede ede öteye ittim tabağı geri götürsünler diye. tabağı alan castın biybır çakması garson da diğer garson kıza beni şikayet ediyodu gözlerimin içine bakıp. ''toboğa dokonmomuş büloo'' diyodur muhtemelen içinden. dokunmam tabii lan lale. orada millete hizmet edeceğinize suratsız suratsız dolanıyosunuz boş yere. küfreder gibi de hiç özenmeden hazırlayıp ''al bunu ye sonra siktir ol git'' der gibi rezil bi yemek koyuyosunuz. abartmıyorum, hepsini bitirmeye kalksam kusardım öyle iğrenç bi karışımdı, körili falan değildi. gündüz garsonları gerçekten berbatmış onu gördüm. gündüzleri oraya sap olarak gitmeyin. yoksa surat yapıyolar, sapsın çünkü sen. diğerleri gibi hizmet almayı haketmiyorsun.

  müdürü kimse umarım okur burayı da çeki düzen verirler kendilerine. nefret ettim lan. yarım saat bile oturmamıştım aslında.
 • mekan düzeni, tasarımı, konsepti harika olan, fiyat olarak barlar sokağı ortalamasında olan ancak garsonlarının ilgisiz ve saygısız olduğu bir eskişehir pub'u. çok güzel bir mekan piç olacak ona yanıyorum.
 • beer bong, beer pong, langırt turnuvaları, dart turnuvaları ile sosyal sporların eskişehir'deki mekanı. he bir de dünya kupasına özel skor ya da golü atanı bilene bira ısmarlamalar, trafik sorun olmasın diye bisikletiyle gelene bira ısmarlamalar. daha nasıl bir mekan istersiniz?
  unutmadan bir de "seçmece serpme" var. istediğini ye istemediğine para ödemene gerek yok.