şükela:  tümü | bugün
 • bir spor dergisi. ilk sayısı bu ay bayilerde.

  https://www.youtube.com/watch?v=rz7b9l5dmtk

  caner eler ismi yeterince güven veriyor.

  https://twitter.com/…eler/status/584064434315915264
 • heyecan verici bir spor dergisi. ilk sayısı 8 nisan'da bayilerde olacakmış. ilk sayının yazarları harika. ot'un spor dergisi yayıncılığındaki muadili olabilseler mükemmel olur. sanırım can yayınları çıkarıyor. ilk 11'le entry'i bitirelim. gerisi 8 nisan'dan sonra.

  ibrahim altınsay
  tanıl bora
  mehmet demirkol
  caner eler
  kaan kural
  aydın örs
  metin tekin
  onur ünlü
  uğur yücel
  fernando muslera ?
  banu yelkovan
  uğur yücel

  socratesdergi
 • yazar kadrosuna bakıldığında ortaya güzel iş çıkacağı az çok belli olan spor dergisi. 8 nisan'ı beklemekteyiz.
 • ilk sayısının kapağını görünce elimi ayağımı bir titreme almıştır. muazzam bir kadrosu var, kapağında da muhammad ali var. daha ne olsun.
 • yazar kadrosu, ismi, tanıtım videosu insanı fazlaca umutlandıran ve heyecandıran dergi. dergi kültürünün fazla olmadığı bu coğrafyada umarım kaliteli yayınlarla uzun yıllar devam edebilirler.

  o değil de beni yeni yayın hayatına başlayacak bir derginin genel yayın yönetmeni yapsalar dergide yazmasını isteyeceğim hemen hemen tüm isimleri içinde barındırıyor.
 • can yayınları'nın nisan ayında çıkaracağı içinde müzik, sinema, tarih, edebiyat ve siyasete dair şeylerin de olayacağı spor dergisidir. bağış erten, caner eler, uğur yücel gibi isimleri görüp de heyecanlanmamak elde değil
 • can yayınları'ndan çıkan dergi, bu nedenle dergide sporun daha toplumsal yönü ağır basacak gibi görünüyor. bakalım görelim.
 • güzel bir dergi olacağı benziyor, türkiyede uzun zamandır böyle bir dergi yok. benim lise zamanımda vardı haftalık bir dergi, adı neydi ki? hatta aynı yapımcı bir de edebiyat dergisi çıkarıyordu. hatta 1 liraydı, ne güzeldi.

  böyle fikir dergileri ot dergiyle beraber tekrar popülerleşmeye başladı, bu iyi bir şey. ancak işin içinde can yayınları olduğu daha ilk andan belli ediyor kendini, ücret olarak 10 lirayı açıkçası yüksek buluyorum, özellikle benzer nitelikteki dergilerle kıyaslayınca. neyse can yayınlarından çok da şey beklememek lazım, onlar ki kitapları 30 liradan satmayı iyi bilirler. keşke fiyatı daha düşük olsaydı da daha fazla bir kitleye ulaşsaydı, bilemedim.

  on lira çok değil yeeeaa diye her şeye bir sürü para veriyoruz savunması yapacak arkadaşlara selamlar.
 • abonelik sözleşmesini imzalamak istediğim dergi.
 • 8 nisanda ilk sayisi yayinlanacak spor dergisi.

  https://twitter.com/socratesdergi

  benim sadece tek bir soru isaretim var. ki icerikle, sporla ilgili degil.
  her normal insan gibi diktatorlukle yasadigimiz gercegi surekli aklimda. bu olusumun en buyuk destekcisi ise malumunuz uzere medya. sadece normali degil, ne soyunma odasinda prim dagitan bakan, ne pasolig ne de diger turlu rezaletleri layigiyla haber yapmayan spor medyasi da bunun en buyuk sorumlularindan.
  bunlari deyince akla gelen ilk kanal ntv.
  peki biz hala israrla burada calisanlara tepeden tirnaga tepki/durus koyamiyorsak hangi yuzler berkin'i, ali ismal'i agzimiza sakiz ediyoruz ?

  mehmet demirkolun ya da diger ntv calisanlarininn orada isi ne ? onlar oradaysa "uhuhu gencecik cocugu vurdu katil devlet" diyenlerin isi ne ?
  ya da neyse.
  80 milyonluk buyuk bir ekonomi turkiye.
  birisi kaymagi gotursun diye birileri cocuklari, insanlari vuracak, birileri televizyonda bunu yumusatip verecek, birileri o kanalin spor servisinde calisak, birileri de bunlarla kanka olmaya devam edecek.
  bende burada deli sikmis gibi spor dergisinde bile siyaset konusuyorum.

  size hayirli isler arkadaslar.