şükela:  tümü | bugün
  • genellikle cam olur bu şişeler. insan vücudunun bazı yerlerine kaçmaları sonucu haber kaynağı olurlar. her nasıl kaçırıyorlarsa kaçırıyorlar işte. ama bu sadece türkiye'de böyle değil sanırım. gelin perrier reklamını birlikte izleyelim.

http://www.youtube.com/watch?v=cylwfggm6dw
  • üç gün gülmeme sebebiyet veren harika haberlere imza atan çok güzide bir eleman bu soda şişesi...bir iki ay içinde ikinci makatta soda şişesi haberiyle kendimden geçtim...biri üstüne oturup intihar etmeye çalışır, biri "hanııımm, koş kap balkondan 16'lığı, sen benim üstüme otur ben de onun" der, ne muazzam bir eşyaymış kendisi, kıymetini bilemedik. soda firmalarına başvurup çöpe attığım tüm soda şişelerinin tarafıma iadesini isteyeceğim nerdeyse...şu kriz ortamında satar, üç beş kuruş sakal traşı yaparım hiç olmazsa...
  • yakın zamanda iki farklı habere konu olan nesne.

ilkinde fantezisine kılıf arayan arkadaş intihar girişiminde bulunduğunu söyledi.
    -'ıhhh (acı içinde kıvranırken) hanım hakkını helal et. ben intihara teşebbüs ettim. sabah makatıma şişe soktum.' dedi.

ikinci vakada yalan yok. evet fantezi yaptıklarını itiraf etti. fakat arkadaşlarının çiçek göndermesi pek bir manidar oldu.

kısacası, türk erkeklerinin yeni trendi: soda şişesiyle fantezi yapmak. iyi hoşta fantezinin sonunu hastanede bitirene kadar ileriye gitmek nesi.
  • girişimci soda imalatçılarının halk tarafından ısrarla talep edilen gerçeği görmeleri lazım artık!
    yeni soda şişelerini damarlı, tırtıklı, çatallı vs şeklinde üreterek doğan talebe karşılık arz ile cevap vermelidirler. bu şekilde sayın halkımız hem sodasını içip gark edip ferahlayacak, hem de sağlıklı cam şişeden çeşitli şekillerde faydalanacaklardır.
    hanım kızımız boşunamı söylemiş.
    (bkz: içiyorsam sebebi çok)
  • evimin manzarası değil tabi. uzungöl manzarası sanki döver hepsini. karadenizli değilim
  • 2 gün önce üst geçitte merdivenlerden çıkarken bitirdiğim şişenin elimden kaymasıyla, aşağıdaki amcanın milimlik farkla kafasını sıyırmasıyla yere düşen, bana neredeyse kalp krizi geçirticek çarpıntıya sebep olan şişe.
  • dtcf 'de satılmaz.

kafaya atılır. polise gelmeme ihtimali yüksektir.
  • genelde yeşil olmalarının sebebi sodayı güneş ışınlarından korumaktır. bira şişeleri de bu sebeble genelde kahverengi olurlar.
  • yasal gereklilik olarak depozitolu olmalı.
    başka türlü geri dönüşüme teşvik edilemiyor toplum.