şükela:  tümü | bugün
  • geldiği an lig bir kararname ile bitirilmeli ve fenerbahçe şampiyon ilan edilip, acilen 2016 - 17 muazzez abacı sezonuna geçilmelidir.
  • yaptığı harekete baktım da hareketten çok hakemin olayına kıl oldum. hareketin ne anlama geldiğinin farkında, koşarak olay mahalline gelip olayları sakinleştirmeye çalışıyor ve hazırlık maçı diye sarı kartını göstermiş. şu türk futbolundaki hakemlerin cesaretsizliği, artık destanlara konu olmak üzere gibi duruyor. aynı hareketi tuzlaspor oyuncusu yapsa acaba hazırlık maçı diye sarı mı gösterirdi sadece.
  • gs'nin bu seneki şampiyonluğuna en büyük katkıyı veren top tepici. valencia'daki adama yaklaşabilirse ligde kendisini kimse durduramaz dedim hakikaten durdurulamıyor.

not : bjk.
  • kendisi hakkında facebookta yapılan "antrenman eksiğini gidermek için ingiltereden koşarak geliyor." yorumu yarmıştır.
  • r2+kare ile resmi maçlardaki ilk golünü atan topçumuz.
  • bu sezon efsane top oynadı özelikle 2. yarıda.
    sezonun oyuncusu ödülünü sonuna kadar hak etti, sorumluluk aldı gol attı asist yaptı. saha içinde tam bir profesyonel takımı rahatlatan adam oldu. yürüyedur keltoş
  • (bkz: saçsız kral)

adam gese'yi şampiyonluğa taşıdı. gerçekten özellikle ligin ikinci yarısı büyük oynadı.
  • oyuncuya bok atamayacağından, fenerbahçe kadrosundaki gökhan gönül, şener, caner, mehmet topal, diego, sow, fernandao, alper gibi isimleri futbolcumsu olarak nitelendiren ergen yazarları su yüzüne çıkaran futbolcu. ulan bıyık sen insanı nasıl saçmalatıyorsun.
  • 4.3 milyon euro maaş alanların şu hareketleri yapabilmeleri çok garip. haftada 1 gün, 90 dakikalığına adam gibi durma görevin var sen 30 dakika anca dayanabiliyorsun.
  • ateist sporsever nüfusunu aşağı çekmiştir. firavuna maşallah çektirdi. burada bikaç kişi lensini düşürmüş ayağına secdeye vardı.