şükela:  tümü | bugün
 • bir kültür, sanat ve edebiyat dergisidir.

  dergilerinin tanıtımını şu şekilde yapmaktadırlar; "bu dergi, günümüz dergicilik zihniyetinin dışında, herhangi bir ideolojinin peşinden koşmadan sanat disiplinleri arasındaki kopukluğu gidermek ve etkileşimi arttımak adına; sanatın ekstrem alanlarında ehil insanların amatör ruhla profesyonelleşerek yayına hazırladığı bir kültür sanat ve düşünce dergisidir."

  üç aylık bir dergidir, kendilerine nt şubelerinden ulaşılabilinir.

  bu dergiyi okumadım ama merak ettiğimden en kısa zamanda gidip alacağım, o zaman tekrar yazarım.
 • turkiyenin en eski ve güvenilir dergisi. tarifleri ne zaman denesem tutuyor. malzemeler bulunabilir.son bir kaç sayıda değişiklik yapmaya başladılar. çok yaratıcı tarifler var. daha modern bir çizgiye geçti. umarım bu şekilde devam eder. instagramda sofradergi üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. yemeklerin hazırlanışı ve sunumu görselleri gayet lezzetli gözüküyor. ne zaman baksam acıkıyorum. :)
 • ortalık yemek dergisi doldu özellikle internet ile birlikte işi bilen bilmeyen herkes tarih vermeye başladı. sofra dergisi tariflerine en çok güvendiğim yemek dergisi. sağlıklı ve harika yemekler var hep içinde. son dönemlerde şefika şef’in tarifleri kesinlikle favorim.
  (bkz: şefika günyel)