şükela:  tümü | bugün
 • toplum icin fark yarat slogani ile bogazici universitesi'nde kurulan sosyal girisimci genc liderler akademisi. dunya bankasi yaratici kalkinma fikirleri kapsaminda desteklenmekteymis. pek bir sukela imis diolla...
  girin gorun arastirin:http://www.sogla.org/
 • bir sosyal girişimcilik konferansı düzenliyorlarmış.

  "..."toplum için fark yarat’’ sloganıyla yola çıkan sosyal girişimci genç liderler akademisi (sogla) ilk sosyal girişimcilik konferansı’nı 10 nisan’da boğaziçi üniversitesi’nde gerçekleştirecek. bu alanda önde gelen fikir liderleri ve akademisyenlerin katılımıyla gerçekleşecek konferans türkiye’de sosyal girişimcilik konusunu ele alan, gençlere yönelik ilk konferans olma özelliğini taşıyor..."

  daha fazla bilgi için:
  konferans detayları
  duyuru metni
 • düzenledikleri yeni bir etkinliğin duyuru metni şöyle:

  "sogla sosyal girişimcilik atölyesi
  sosyal girişimciler aramızda! sosyal girişimcilik içimizde!

  tarih: 24 temmuz 2010 cumartesi
  saat: 11.00-18.00
  yer: boğaziçi üniversitesi güney kampüs özger arnas salonu

  “toplum için fark yarat!” sloganıyla yola çıkan sogla, gençler arasında sosyal girişimciliği yayma ve türkiye’nin genç sosyal girişimci liderlerini yetiştirme misyonuna sogla sosyal girişimcilik atölyesi ile devam ediyor.

  sogla; sosyal girişimcilik kavramını öğrenip türkiye’deki genç sosyal girişimcilerin hikâyelerini kendilerinden dinlemek isteyen, ardından yapılacak atölye çalışmalarında kendi sosyal girişim fikirlerini oluşturma şansına sahip olacak üniversite öğrencilerini 24 temmuz 2010 cumartesi günü boğaziçi üniversitesi’ne bekliyor!

  sogla sosyal girişimcilik atölyesi’ne katılma fırsatını kaçırmamak için son gün 17 temmuz 2010.
  başvuru için http://www.sogla.org/…m_content&view=article&id=110

  organizasyon kontenjanı sınırlıdır ve erken yapılan başvurular değerlendirmede öncelikli olacaktır.
  katılım sertifikalıdır.

  sogla, toplum için fark yarat!"
 • sogla, sosyal girişimciliği gençler arasında yaymayı ve bu alanda türkiye’nin öncü genç liderlerini yetiştirmeyi amaçlayan, ece ercel ve timur tiryaki tarafından kurulan ve 2009 yılında dünya bankası tarafından türkiye’nin yaratıcı kalkınma fikirlerinden biri seçilen genç odaklı bir sosyal girişimdir.

  4.sü düzenlenecek olan sogla sosyal girişimcilik konferansı hakkında bilgi almak ve başvuru için http://www.sogla.org/konferans-hakk305nda.html