*

şükela:  tümü | bugün
  • outdoor sporları ile ilgileniyorsan yada kırsal kesimde isen hayat ve boku donmaktan kurtaran bir durumdur.
  • şehirde uzun vadede romazitmal hastalıklara yol açabilecek eylem
  • başlangıçta anne zoruyla yapılan, alıştıktan sonra ise bırakılamayan süper olay. bu kış gerçekleştiremediğim için hayıflandığım durum. iç don olmadan kendinizi çıplak hisseder bir türlü ısınamazsınız. imaj hiçbir şeydir, üşümek herşey..
  • eğer hatun da soğuk iklim hatunu değilse (yani bulunduğunuz bölge çok soğuk değilse ve/veya kız da o şekilde giyinmiyorsa) sevişmeden önce bunu yapmamalısınız.

sebep de; partnerin gülme krizine girmesi anlık diserektil işlev bozukluğuna yol açabiliyor, ondan.
  • küçükken annemin zorla giydirmeleri karşısında hep kaçtığım, bir türlü sevemediğim hala da sevmediğim...

ama gelgörki motora binince hele böyle havalarda giymek güzel oluyor.
  • bugün az kalsın gerçekleştireceğim eylemdi, tek bir eksik vardı: içliğim yoktu. olsa giyerdim.
  • -22 derecede kalınırsa gayet mantıklı gözüken şukela eylem.
  • kışın askerlik yapanlar için gayet normal bir olaydır. günlük muhabetin %35'i içlik hakkındadır.

- hacı içlik giydin mi?
    - giydim olm 2 tane giydim hemde

- abi içlik de vardı mahvetti götüme yapıştı yaa (koşu esnası)
    - olm içlik giyilir mi ya çıkardım ben hasta olursun çıkar içliği
    - dur aradan kaçayım bari de koğuşa çıkayım iki dakka
    - çabuk çabuk

- benim içliklerden birini çalmışlar
    - alt mı üst mü?
    - alt. 20 milyon vermişdim bi de kanka.
    - oha.. olm pierre cardin den mi aldın naptın kantinden 2 liraya bulurdun. neyse idare edicen artık.

aralık celplerine allah kolaylık versin.
  • dünyanın en zararsız ve masum varlıkları olarak ilk 10'a gireceklerinden şüphem yok.