şükela:  tümü | bugün soru sor
  • esprilerine gülme sebebi nedir? hayır aşşağılamak için sormuyorum. ciddi anlamda neden gülünüyor? jenerasyon farkından mı kaynaklı?

hedart: yaşım 34
  • ortamın akışkanlığının yüksek olmasından dolayı gülünen esprilerdir.

zira ekip her videonun sonunda brownie çikolatası gibi akarak kapatır.

açıkçası espriler kültür falan gerektirmiyor, son derece düzeysizdir, bilemiyorum belki de tema böyledir diyeceğim de yok abi bu adamlar haykırarak gülüyorlar.

adı gibi soğuk espriler ancak videodaki arkadaşlar oda sıcaklığında kaynama noktasına gelen tipler oldukları için sanıyorum bu kadar soğuk esprilerde halen akışkan kalmayı başarabiliyorlar.

şimdi bir de şu var: mesela harcore bir bilgi geldi diyelim. mesela "rows'da brinum var ya abi onun overload edilmesi sırasında blue wayne açığa çıktı" dediğimde ortamda hafif bir kıkırdama veya "çok sert" gibi bir manipülasyon gelirse gülmediğin zaman döverler. ha ne dedim ben? bilmiyorum açıkçası salladım ama bu adamların yanında bunu söyle önce "anlamadım" der ancak yine de gülerler.

buna rağmen internetteki kaliteli içeriklerdendir. çünkü oyun kültürünüzü geliştirebileceğini düşünüyorum. bunun dışında eğlenceli bulmuyorum.