• çok su içen biri iseniz ve buzdolabında soguttugunuz sürahideki suyu bir kaç içişte bitiriyorsanız, size komik ama çok faydalı bir taktik: buzdolabının altındaki raflardan 3-4 tanesi çıkarıp damacanayı olduğu gibi buzdolabına koyabilirsiniz, tabii bunun için dolapta çok fazla yiyeceğinizin olmaması lazım. ne müthiş oldu lan, doya doya soğuk su, oh mis.
  • bir nimet. oruçluyken kıymetini daha iyi anladım, iftarda 2 litre içmeyi düsünüyorum.

edit: 3-4 litre icerim rahat.
  • devamli icldigi zaman ali$kanlik yapan su. insan yaz ki$ soguk icmek durumunda hissediyor kendini bir sure devamli icerse.
  • bayık ve bunaltıcı yaz gecelerinin ilacı içecektir.

ağzınız diliniz damağınız kuruduğunda imdadınıza yetişir.

bir de, nedense insan çok susadığında ılık su içerek susuzluğunu tatmin edemeyeceğini düşünür.
  • birilerine göre hiç soğuk olmayan sudur.
    adam buz gibi suyu zorla içip bitirip 'a bu ne ki bu su da hiç soğuk değil' diyor.
    sessizlik, takdir beklentisi ve nihayet daha soğuk bir su...

bizim milletin erkekliği suyla ölçülüyor.
    bütün sular mı soğuk değil.
    anlamıyorum, anlayamıyorum.
    attan indik, metroya bindik başka erkeklik ölçüsü kalmadı.
    çaresizce sudan sebep erkek oluyoruz.
    insan sudan soğuyor sayenizde.

bize soğuk su içebilen erkekler değil, dolapta soğuk su olmadığında bağırmayan adamlar lazım.
    ey erkekler, insan olmadan erkek olmaya kalkışmayın.
    insanlık erkekliği kurtarır...
  • şu an bir dikişte 2 litresini bitirebileceğimi düşündüğüm dünyanın en güzel şeysi.
  • dünyanın en lezzetli içeceğidir. siz yine de sabah sabah, benim gibi 1.25 litresini tüketmeyin... aş mı eriyorum anlamadım, içtikçe içesim geliyor...
  • yaz kış fark etmez donma noktasına yakın olanı benim için dünyanın en güzel içeceği. oda sıcaklığında su içebilenlere gerçekten şaşırıyorum.
  • herhangi bir temizlik maddesiyle birlikte cildinizin yarılmasına sebep olabilir. dikkat!

edit: temizlik maddeleri çamaşır suyundan yüzey temizleyicisine, bulaşık deterjanından çamaşır deterjanına kadar olan geniş bir ürün yelpazesidir ve her ne kadar bu maddelerin üzerinde cildinize çok zarar vermez gibi ibareleri olanlar da olsa genel olarak cildinize zarar veren bir yapıları vardır. o yüzden soğuk suyla birleştiklerinde daha çok çatlamasına sebep olabilirler.

kişisel bakım ürünleri olan şampuan ve vücut sabunları ise olabildiğince cildinize zarar vermeyecek olan formüllere sahiptirler. bu yüzden duşun son 3-4 dakikasında vücudunuza soğuk su tutmak çatlamalara veya yarılmalara sebep olmayabilir. yine de kuru veya hassas ciltli insanların sıcak/ soğuk fark etmeden duş sonrası ciltlerini nemlendirecek malzemeler kullanmaları gerektiğini düşünüyorum. nerden nereye geldi bu entry'de...
  • cehennemin sıcağına muhalefet cennet sosu.
hesabın var mı? giriş yap