şükela:  tümü | bugün soru sor
  • londranın en sevimli, en merkezi parklarından bir tanesi. küçüktür, sekiz civarı kapanır ama sohoda gece hayatına başlayanların buluşma noktasıdır. girişinde her ne kadar alkol kullanmak, köpek gezdirmek, top oynamak yasaktır dense de bu yasakların hepsi masumane yapıldığı sürece serbesttir. alkol kullanmayanlar oxford street üzerindeki starbuckstan kahve alabilir, kullananlar 2 dakika mesafedeki tescodan, ve oxford street yönündeki kapısının sol çaprazındaki pubdan alkol temin edebilir. en son bıraktığımda parkın görevlileri gayet tatlı insanlardı. problem yaratmayacak tipler gördüklerinde, demirden atlayıp içeride gönlünce takılmaya izin veren insanlardı. demem o ki demlenmek, vakit geçirmek, o civarda birini beklemek için en güzel mekandır. eğer birde mayfair school of english de öğrenci olma durumu varsa en kral sosyalleşme mekanıdır.
  • eger bünyede homofobik bi durum söz konusuysa, sosyalleşmek icin hiçte iyi bi park deildir. hoş o zaman sohoyu komple çizmek lazim o ayri. he icinde masa tenisi masasi bulundurur mu? -evet.
  • londradaki birçok parkta olduğu gibi burada da bir masa tenisi ligi vardır. havaların güzel olduğu akşam üstü vakitlerinde çeşit çeşit insanı oynarken görebilirsiniz. kimisi zaten günlerdir parkta yatan ve eşyaları masanın altında olan gypsyler, kimisi işten yeni çıkmış bir eliyle evrak çantası tutan orta yaşlı insanlar kimiside farklı ülkelerden gelen gençlerle doludur.

    kütüphaneye yakın yerdir. günün ilk vakitlerinde kütüphanede takılıp akşam bir kutu malibuyla parka geçilip akşam park kapanana kadar masa tenisinde dayak yenilebilir ya da atılabilir. işin en güzel yanı ise her oynaşınızda yeni birileriyle encounter misali tanışıp yeni hikayeler dinlemektir.