şükela:  tümü | bugün
  • eser yenenlerin sunacağı ve kanal d de yayınlanacak olan talk show.
  • dünyanın en gereksiz yere şöhret olmuş az ünlüsü eser yenenler'in sunacağı program. ilk bölüm konukları kesin oğuzhan koç, ibrahim büyükak, murat boz falan olur.
  • şimdi anlamadım ben, beyaz şovun yerine bunu mu koymuşlar. tutmayacak programdır. eser kim a.q
  • tutmayacak bir program. gerçekten yapacak mısınız bunu? dünyanın en itici ünlümsü kişisine saçma sapan bir program sunduracak mısınız? bu kadar vizyonsuz musunuz? reklamlarında bile midem bulandı.
  • tabii ki okuyacaksın burayı. o yüzden, kalabalığa kalmadan, erken erken yazayım.

iğrenç bir program olacak. ve bunu sen de biliyorsun eser. ve bu iğrençlikten kazandıklarını çatır çatır yerken, " ulan insanlar neler izliyor arkadaş yaa" diyerek güleceksin belki de.

saygılar.

ama laf olsun diye değil, hakikatten saygılar. bu kadar gereksiz olup da bu kadar gerekliymiş gibi var kalabilmek büyük başarı. hem çalmıyorsun, kimsenin cebine elini atmıyorsun. sadece bu dönemde ne kazandırır, nasıl kazandırır, bunları iyi biliyorsun. ve bildiğin şeyleri de iyi yapıyorsun. bu yüzden, kazandığın da ananın sütü gibi helal.

tekrar saygılar.
  • işin içinden eser yenenler olunca, program maça 2-0 geride başlıyor. tutacak bir program gibi gözükmüyor.
  • reklamından bile basitlik fışkıran televizyon programı. sunucusundan bahsetmiyorum bile. izleyen tanıdıklarınıza denk gelirseniz hayatınızdan çıkarabileceğiniz başarılı bir turnusol görevi görecektir.
  • bigheads programının yerli uyarlaması
    https://www.youtube.com/watch?v=vacwehkk-o0
  • iğrenç,ezik bir reklama sahip programdır.

not:kusuyorum,kustum.
  • kendisinin komik olmadığını, ve bir o kadar da itici olduğunu şu örnekle açıklayayım. bunun yerine, bu programı halil söyletmez'e verseler daha çok izlenir. eser zorlama kardeşim komik değilsin.