şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beşiktaşlılar için mabed. beşiktaş'ta, tüm duvarların futbolcu fotoğrafları ve posterlerle dolu olduğu, maça gitmeden önce gidilmesi gereken köfteci.
  • yamulmuyorsam eski be$ikta$ amigosu kafa sebahattin'e ait olan mekan. be$ikta$ nostaljisi ya$amak icin birebir, baba hakkilar, suleyman sebalar, metin ali feyyaz fotograflari... insan fotograflara bakmaktan dogru duzgun yemek yiyemiyor.
  • irmik helvasını da çok başarılı yapan köfteci derim ve giderim
  • beşiktaşta dershane yüzünden gecirilen koca bir yılın belki de en güzel anlarını bana yaşatan yerdir. deneme sınavlarından sonra olsun normal ders sonralarında olsun bir kaçış yeri olmuştur bize, karnımızı doyurduğumuz mutlu olduğumuz yerdi.. gene gitsem gene mutlu olurum*
  • parça mermerli zemin kaplamasının üzerinde ç.s yazar bu köftecinin. insan ister istemez merak ediyor. sordum hemen.
    burası, işletmesi yine aynı kişide olmak üzere 80 li yıllarda spor mağazasıymış. spor mağazasının ismi çağlar spor. yerdeki ç.s buradan geliyor yani.
  • muadili kadıköy altıyoldaki ikizler köftecisidir. daha lezzetli olduğu gelen haberler arasında.
  • pwc gunlerimin vazgecilmezi. field disinda gecirilen kisitli zamanlarimizin tanigi. bir de caycilar vardi sahilde, hani kucuk taburelerde oturulan ve simdi yok edilen. orasi de sonraki duragimizdi... hey gidi!
  • sırf içerdeki tarihi fotoğrafları görmek için bile gidilmesi gereken köfteci. fotoğrafları, köftesi, piyazı her şeyi güzeldir sevilir, yenilir, içilir ama o hafif yanık, çıtır ekmekleri yok mu, işte bazen sırf onu yemek için bile köfte yemeye gittiğim oluyor. evet yanlış duymadınız, közlenmiş biberi, hafif çıtır ve yanık ekmeğin arasına koyup yediğim çoktur.
  • gercekten tam bir kofteci. cebi yakmiyor ve tadi da guzel. kofte yaninda biraz aci biraz kekik inanilmaz bir kombinasyon. o kekige bittim. buram buram dag kekigi kokuyordu. gercekten istanbulda yiyebiliceginiz guzel koftelere ev sahipligi yapan restoran.
  • geçen sezon osmanlıspor maçı için gittiğimde kimliğimi kaybettim. aradan 1 hafta geçip yaşadığım ülkeye döndüğümde facebooktan bir mesaj geldi. abi kimliğini düşürmüşsün, bulduk 1 haftadır sana ulaşmaya çalışıyoruz, hangi kargoya vermemizi istersin şeklinde. altına da en büyük beşiktaş ( 'b' harfi büyük ) yazmışlar.

netice itibariyle altın gibi çalışanlara sahip bir köftecidir bu.