• zabıtalar.

polisin yan çarı gibi düşünün.
  • atölyem evimin yanı. haftalardır gidiyorum bi sikim olduğu yok. mal gibi sokakta duruyorum dükkana giriyorum. üretim yapıp evime dönüyorum. başka yapacak işim yok. mal gibiyim zaten. herkesin amına koyyim ya yıldım.

edit: lan üretim dediğim el yapımı deri ürün lan (bkz: strawderi) önceden çok severek yapardım. bu süreçte her sikim gözüme batmaya başladı cidden mal gibiyim. önceden iyi üretim yapardım şu an mal gibi gidip geri dönüyorum. yapacak iş yok ki. martılara bak, kedilere yem ver, sigara iç bir iki kadeh bir şey iç, ekmekçi geçsin ekmek al, ses sisteminden müzik dinle, eve dön evde sıkıl atölyeye git. yıldım ulan.

edit 2: lan mesaj yağdı. şikayet falan etmeyin lan valla amacım kedilere yem vermek. karbeyaz var bizim. sokakta karışlıyor lan beni. üzülüyorum mecbur gidip ona, martılara yem veriyorum. üzülüyorum. napiyim. tekim zaten sıyırdım bi onlar var.
  • basın yayın organlarında çalışanlar.
  • - ayrı anne babalar. mahkeme kararını ibraz etmek koşuluyla çocukları ile görüşebilmekteler.
  • ben diye bir meslek olduğunu öğrenmemi sağlamış başlık.
  • özel güvenlik görevlileri.
  • enerji sektörü içindeki şahsım olur kendiler

elektrik üretim işçileri (termik santral)
  • sokaga cikma yasagi kimlere uygulaniyor demek daha iyi olurdu
  • hahahah avukatlar ne işe yarıyor onlara neden serbest diyen olmuş. umarım cmk’lık bi durumun olur da avukat bulamazsın.

avukatların da görevleri gereği dışarı çıkabildiği için yer aldığı gruptur.
  • savunma sanayi çalışanları
hesabın var mı? giriş yap