• bu canlılar olmasa insan "medeniyeti"sanki yok olacak.bak sen.
    hayvanların rahatlıkla yemek bulabilecekleri doğaya beton binaları diken kim? insan medeniyeti.doğaya en çok zararı olan kim? insan medeniyeti.bunlar yetmezmiş gibi birde sokak hayvanlarına eziyet eden kim? insan medeniyeti.daha ne diyosunuz?
  • "empati yoksunu kişiler için sorun olan durumdur"... demeye hazırlanırken ironik olduğunu anladığım başlıktır.

tüm sokak hayvanları refah içinde, sıcacık bir ortamda yaşamaya başlamadıkça bıkkınlık veremeyecek meseledir.
  • hayattaki en degerli meselenin insan medeniyeti oldugunu dusunen biri tarafindan yazilan bir entry oldugunu dusunuyorum.

sokak hayvanlari dedigimiz canlilarin, bazi insan diye adlandirdigimiz canli turlerine karsi caresiz kalmasi durumunda edilen yardimin yanlis olarak tasvir edilmesini dogru bulmuyorum. oysa ki her sabah okula/ ise giderken bir hayvan dost edinebilirsiniz ve gununuzun guzel gecmesini bir miyav'la bir hav'la memnuniyetle saglayabilirler.

sokakta yaptigin mama yardimi ulkemizdeki sorunlari cozmene engel oluyorsa yapmak zorunda degilsin. yapanlari elestirmek de bir o kadar engelleyebilir seni, aman dikkat.
  • bu kadar kötü olmayı nasıl başarıyorsunuz.
  • bok gibi ulkede sokak hayvanlarindan daha hayvan olan insanlarla ugrasmaktansa huzuru sokak hayvanlarina yardim ederek bulmus olan insanlara edilen laf. birakin millet kotu bir sey yapmadigi surece ne yapiyorsa yapsin.
hesabın var mı? giriş yap